Možno sa ešte nepoznáme, alebo naopak, poznáme sa až priveľmi dobre. Možno budem ešte dlho sama alebo sa čoskoro do teba zamilujem.

Sľubujem ti, že budem verná a starostlivá žena. Že budem milovať naše deti, starať sa o ne a smiať sa s nimi. Že z nášho príbytku urobím dom plný harmónie a pokoja. Sľubujem, že sa konečne naučím variť a nebudem ti vypekať len moje obľúbené koláčiky. Taktiež ti sľubujem, že budem akceptovať tvoje zlé dni a smiať sa s tebou v tých dobrých. Sľubujem, že ťa budem chápať v každom tvojom rozhodovaní, budem ťa podporovať a rešpektovať.

I only want two things this holiday, you & @MeUndies #MeUndies Photo @grlwithbangs

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Sľubujem, že mi bude jedno, na akom aute budeš jazdiť, či kde budeš pracovať. Viem, že budeš skvelým mužom, ktorého budem milovať ako svojho manžela a otca mojich detí. Nehovorím, že to vždy budeš mať so mnou jednoduché. Viem byť zlá, panovačná, negatívna ale ak ma miluješ, zoberieš si i všetky moje zlé i dobré vlastnosti. Je mi jedno, či máš rád sviečkovú alebo rezne. Je mi jedno, či máš veľa priateľov alebo zopár ozajstných.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Viem, že nie vždy budeš stopercentný. To od teba ani nechcem. Chcem jednoducho len muža, ktorý ma bude rešpektovať a milovať takú, aká v skutočnosti som i v teplákoch alebo v šatách. Chcem, aby sme chodili na dlhé prechádzky, na plesy, na svadby, na nedeľné obedy k tvojim rodičom a počúvali klasickú hudbu.

Cutest – check out this couples page -> @travel_jera

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Bude mi jedno, či budeš stále taký krásny. Vekom sa zmeníš, ako každý človek. Ale tvoj humor, tvoje nádherné srdce a úsmev zostanú. Tvoja láska, tvoje nežné pohladenia a bozky budú nestarnúce a vrúcne.

Pre toto všetko ťa budem milovať. Pre to, aký skvelý človek budeš a akým skvelým človekom urobíš i mňa. Počkám si na teba. Je mi jedno, koľko to bude trvať. Zistím, že si ten pravý, pri ktorom budem šťastná po celý život.

Čakám, láska moja.

Tvoja V.

Komentáre