Ešte stále si toho názoru, že na Slovensku sa nedá urobiť pekná dovolenka, pretože tu nie je čo vidieť? Dovoľ, aby sme ťa presvedčili o pravom opaku. Teda ani nie my, ale duo slovenských turistov, ktorých môžeš poznať pod menom Hike the World.

Ako uviedol jeden z tvorcov videa, Slovensko je ukrytým klenotom v srdci Európy, ktorý nám ponúka množstvo nádherných miest, ktoré sa oplatí vidieť. V ich najnovšom videu si tak môžeš pozrieť 31 najkrajších hradov, zámkov, historických miest či prírodných scenérií, ktoré nám naša krásna krajina poskytuje.

Už počas sledovania videa, ktoré dopĺňa skvelo vybratá hudba, budeš pyšná na to, že môžeš bývať v krajine, ktorá ponúka toľko nádherných miest, ktoré sa rozhodne oplatí vidieť. Každý Slovák by minimálne polovicu miest mal počas svojho života navštíviť. Načo chodiť za hranice, keď aj doma máme toľko lokalít, ktoré dokonca lákajú turistov aj z okolitých krajín?

Tvorcovia videa zatiaľ nezverejnili presný zoznam lokalít, ktoré sa na videu nachádzajú. Uviedol ich ale portál čas.sk, takže ak sa chceš pozrieť, čo všetko ťa vo videu čaká, tu je zoznam.

1. Vrátna dolina, 2. Haluzická tiesňava, 3. Vlkolínec, 4. Čičmany, 5. Zázrivá, 6. Banská Štiavnica, 7. Hriňovské lazy, 8. Bratislava, 9. Košice, 10. Kremnica, 11. Lednica, 12. Slovenský raj, 13. Súľovské skaly, 14. Jelenia hora – Malé karpaty, 15.  Oravský hrad, 16. Bojnický zámok, 17. Trenčiansky hrad, 18. Spišský hrad, 19. Betliar, 20. Hrad Divín, 21. Krásna Hôrka, 22. Zámok Halič, 23. Strečno, 24. Plavecký hrad, 25. Hrad Beckov, 26. Vysoké Tatry, 27. Telgárt, 28. Veľký Choč, 29. Malá Fatra, 30. Nízke Tatry, 31. Špania Dolina.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.