Túžiš po partnerovi, pri ktorom sa v posteli nebudeš nudiť? Každý z nás má iné preferencie, čo sa vzťahu týka. Niekto chce duchaplné konverzácie, iný zasa zmysel pre humor, romantiku, dobrodružstvo alebo dobrý sex. Aj v tomto sa isté znamenia odlišujú od druhých. Niektoré sa s tým narodia a všetko, čo sa týka posteľných aktivít im ide akosi prirodzene. Ak hľadáš partnera, ktorý ťa v posteli nesklame, mala by si sa poobzerať po jednom z nasledujúcich troch znamení.

Rak

Rak si naozaj potrpí na to, aby bola jeho partnerka vo všetkých oblastiach maximálne uspokojená. Je pripravený na to, že žena potrebuje predohru a tým sa jej prispôsobuje. Nešetrí s bozkami, dotykmi či nežnými slovami. Vie, čo sa ženám páči a snaží sa to naplniť. Láska a emócie v podstate definujú jeho život, preto je pre neho táto oblasť veľmi dôležitá. Žiadna žena sa nemusí báť, žeby sa pri ňom cítila prehliadaná a nepovšimnutá. Ak chceš chlapa, ktorý ťa bude opatrovať a vždy vnímať tvoje pocity, práve si ho našla. Rak nemá problém s romantikou a pre svoju partnerku urobí všetko.

Ryby

Človek narodený v tomto znamení sa na svet díva cez jeho špeciálne „farebné“ okuliare. Často má vysoko rozvinutú fantáziu, čo neskôr prenáša aj do milostného života. Ryby v sebe skrývajú veľa vášne, ktorú často transformujú do rôznych spôsobov umenia, a sex vnímajú ako jeden z nich. Milovanie je pre nich spôsobom, ako sa môžu vyjadriť a záleží im na tom, aby to bolo, čo najlepšie. Ak teda túžiš po sexe, ktorý môžeš prirovnať k umeleckému dielu, s týmto znamením si na správnom mieste.

Škorpión

Hovorí sa, že zakázané ovocie chutí najlepšie. Ako inak by sme mohli nazvať človeka narodeného v tomto znamení? Škorpión je majstrom v milovaní a oplýva neskutočnou dávkou vášne. Každá noc strávená s ním je natoľko intenzívna, že na ňu budeš spomínať ešte týždne po tom. V jeho živote hrá sex dôležitú rolu, a preto si dá veľmi záležať na tom, aby bol naozaj dobrý. Ak sa bojíš, že by mohol byť promiskuitný tak si polož otázku, či ťa tento človek skutočne miluje. Ak áno, tak ver, že je pre neho vernosť rovnako dôležitá ako pre teba.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.