“Milujem ťa” nie je jedinou vetou, ktorou vám muž môže dať najavo svoju lásku.

Často sa hovorí o tom, že muži o svojich pocitoch nedokážu hovoriť tak otvorene, ako ženy. Bez ohľadu na to, koľko pravdy na tomto tvrdení je, faktom je to, že väčšina mužov dáva svoje city najavo dostatočne, nie každá žena ich však dokáže prečítať správne. Ak vám totiž váš partner hovorí týchto 7 na pohľad “obyčajných” viet, vedzte, že podľa portálu themindsjournal majú oveľa hlbší význam. Dáva vám nimi totiž najavo to, že vás skutočne a úprimne miluje. 

“Všímam si ťa…”

Ak ostanete prekvapené, keď si váš partner všimne, že máte na sebe tie isté šaty, ktoré ste mali na vašom prvom rande, znamená to len jedno – všíma si vás. Miluje, ako sa obliekate, ako jete, či ako sa smejete. A pri všetkom vás pozoruje, všíma si vás. Niekomu sa to možno zdá ako niečo prirodzené, no v skutočnosti ide o naozaj veľký prejav lásky.

“Pomôžem ti s tým.”

Pozerá sa na vás, ako bezradne sa tvárite pri pokuse o výmenu žiarovky? Možno mu chcete dokázať, že ste sebestačná žena, no on vám vždy rád pomôže vždy, keď bude vidieť, že sa trápite. Pretože vás jednoducho miluje.

zdroj: unsplash.com

“Toto mi ťa veľmi pripomína.”

Môže ísť o nejakú pesničku, film či o knihu. Ak je niečo, čo mu pripomína vás, znamená to, že nad vami premýšľa. Ak ste len v začiatkoch vášho vzťahu, v tomto prípade môže ísť o skvelú indíciu, že o vás muž má záujem.

“Čo robíš? Kde si?”

Ak sa vás to spýta niekoľkokrát za deň, hrozí, že nejde o milujúceho muža, ale o posadnutého stalkera. V tom prípade by ste mali zutekať, kým je to možné. Ak sa to však pýta v “zdravej” miere, je to len ďalším dôkazom toho, že nad vami premýšľa, aj keď práve nie ste spolu.

“Vyzeráš skvele!”

Nesnažte sa túto vetu donekonečna analyzovať. Keď vám muž povie, že vyzeráte skvele, jednoducho si to myslí. Dokonca aj vtedy, keď vám to povie, keď vás po prvýkrát uvidí nenalíčenú a v teplákoch.

zdroj: unsplash.com

“Som tu pre teba.”

Ak vás muž berie len ako nejakú svoju “zábavku”, nebude ochotný s vami diskutovať o žiadnych vašich problémoch. Ak však vzťah s vami berie úprimne, dá vám najavo, že vždy tu bude pre vás, a že sa mu kedykoľvek môžete zdôveriť.

“Hovoril som s mamou…”

Nech má muž svoju mamu akokoľvek rád, pokiaľ ju osobne nespoznáte, nebude vám o nej veľa hovoriť. Jeho rodina je preňho totiž miestom, na ktorom môže byť najviac zraniteľný. Preto, ak pred vami túto vetu vysloví v začiatkoch vášho vzťahu, môžete si byť takmer isté, že k vám cíti niečo naozaj úprimné.

zdroj: themindsjournal

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.