„Milujem ťa.“ „Ja teba viac.“ „To nie je pravda, ja teba ešte viac.“

…tak kto koho potom vo vzťahu miluje najviac? Určite sa zhodneme na tom, že vzťah by mal byť vyrovnaný z oboch strán. Môže sa však stať, že jeden z partnerov miluje viac, než ten druhý? Určite môže. A je to zlé? Určite nie. Teda, v niektorých prípadoch. Ale ako rozlíšite takéto správanie? Tu sú niektoré znaky.

Keď váš partner robí týchto 7 vecí, znamená to, že vás miluje viac než vy jeho.

Neustále sa ospravedlňuje – a to aj vtedy, ak nemusí

Keď váš partner vyťahuje z vrecka bielu vlajku vždy, keď ešte len cíti vo vzduchu blízkosť konfliktu, je to znakom toho, že nech sa deje čokoľvek, nechce sa s vami hádať. Záleží mu na tom, aby medzi vami panoval mier a poriadok, pretože mu hlavne záleží na vás.

Svoje vlastné plány prispôsobuje vašim spoločným

Nikdy nepreloží stretnutie s vami. Radšej si preloží všetko ostatné, čo by mu v tom mohlo zabrániť. Váš vzťah je pre neho prioritou a preto by sa nikdy na vás nevykašľal. Vždy dokáže nájsť spôsob, ako skĺbiť všetko dokopy.

Pamätá si všetko, čo ste povedali

unsplash.com

Počúva vás. Nie len akože, ale naozaj. Naozaj počúva čo hovoríte a všetko si zapamätá. Pamätá si vašu obľúbenú príchuť čaju, vie, čo vás dokáže rozzúriť a naopak, čo upokojiť. Vie, čo si z jedálneho lístka objednáte ešte predtým, než to viete vy. Vie o vás jednoducho všetko a neujde mu ani jediný detail, pretože takíto ľudia sú veľmi dobrými poslucháčmi.

Zoznámili ste sa s jeho rodičmi, ale vy ste ho ešte nezoznámili so svojimi

Ďalším zo znakov toho, že vás partner miluje o malinký kúsoček viac, než vy jeho môže byť aj fakt, že vy ste sa s jeho rodičmi stretli už naozaj dávno, zatiaľ čo on vašich nestretol ešte vôbec. A ak predpokladáme správne, v blízkej budúcnosti ste to nemali ani v pláne.

Posiela vám dlhšie správy než vy jemu

Možno sa to na prvý pohľad môže zdať ako tá najbanálnejšia vec, no pozreli ste sa niekedy na dĺžku vašich správ? Aké dlhé ich posiela on v porovnaní s vami? A nevyzerajú tie vaše popri tom dosť stroho a neosobne? Nuž, určite to stojí za zamyslenie.

Zniesol by vám aj modré z neba

unsplash.com

Najradšej by vám dal všetko, čo vám na očiach vidí. Obetoval by sa za vás a bol by schopný všetkého, len ak by vám to prinieslo aspoň trošku radosti a spokojnosti. A taktiež, nikdy vám nepovie nie.

Motivuje vás, aby ste boli lepším človekom

Je pre vás niečo ako mentálny kouč. Dokáže vás povzbudiť a kedykoľvek je to nutné aj namotivovať, aby ste boli stále lepšími a lepšími. A nemusíte ho o to vôbec prosiť. Urobí to sám od seba vždy, keď vidí, že to potrebujete. Berie to jednoducho ako svoju povinnosť.

Nakoniec treba spomenúť už iba hádam to, že je naozaj skvelé, ak vás partner miluje. No ak začínate mať pocit, že vás miluje o čosi viac, a že táto povedzme až niekedy „prehnaná láska“ rastie do niečoho väčšieho a nezdravšieho, mali by ste ho trochu spomaliť a zabrzdiť ešte skôr, než bude neskoro. Ale inak, samozrejme nie je nič zlé na tom, ak vás partner úplne zbožňuje.

zdroj: bustle

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.