Spriaznená duša. Chýbajúca polovička. To sú tie dobre známe slová, ktoré v nás v single časoch vyvolávajú túžbu po láske. Nájsť dokonalého priateľa však nie je tak jednoduché. A určite sa pýtaš, aký by sa vôbec k tebe hodil. 

Človek, s ktorým by si tvorila dokonalý pár by ťa mal skvele dopĺňať rovnako, ako budeš ty jeho. Vaše vlastnosti a charakteristika by mali spolu ladiť. Prečítaj si, aký človek sa k tebe podľa tvojho znamenia hodí, a kde ho hľadať. Alebo si už takú polovičku našla?

Baran

Tvoja spriaznená duša je veľmi vášnivá. Navzájom sa inšpirujete, aby z vás boli lepší ľudia, a aby ste sa vždy rozhodli pre správnu vec. Tvoja polovička je človek silný nielen vnútri, ale aj vonku. Možno ho nájdeš práve v telocvični.

Býk

Jemná, láskavá a držiaca sa pri zemi. Taká je osoba, ktorá patrí k Býkovi. Privedie ťa k skutočným hodnotám, pretože vie, že si občas tvrdohlavá. Okrem toho to má byť osoba lojálna, ktorá ťa nikdy nenechá padnúť na zem. Kde takého človeka nájsť? Skús túru v lese!

zdroj: unsplash.com

Blíženci

Keďže si trošku zlomyseľná, tvoja spriaznená duša je rovnako problémová. Bude si z teba uťahovať a hrať s tebou hry, len aby ťa vytočila, ale aj rozosmiala. Ale bude ťa veľmi milovať. Skús zájsť na stand up show, kde môžeš nájsť toho pravého pre teba!

Rak

Tvoja dokonalá polovička má rada maznanie rovnako ako ty! Zdieľa tvoju lásku k hlbokej intimite a dlhým rozhovorom. Nedokáže odolať tomu, mať ťa v noci blízko pri sebe, aby si sa cítila v bezpečí. Pokús sa ho nájsť v tvojej obľúbenej kaviarni či kníhkupectve.

Lev

Ako Lev si veľmi obľúbená. Tvoja spriaznená duša je tichšia, pokorná a plná múdrosti. Nebude ťa chcieť ovládať a v partnerskom vzťahu si bude chcieť byť s tebou rovný. Nájdi ho na nejakom kreatívnom kurze, online zoznamky určite nevyužíva.

Panna

Ty si duša tvorivá, a tvoja polovička bláznivo talentovaná. Píše, robí hudbu alebo iný druh umenia. Vy dvaja budete silným párom a navzájom sa budete inšpirovať, aby ste boli nie len lepšími umelcami, ale aj ľuďmi. Koncert alebo umelecká výstava – tam hľadaj svojho pravého!

zdroj: unsplash.com

Váhy

Pre opačné pohlavie si neuveriteľne príťažlivá. Pre veľa nápadníkov bude ťažké nájsť tu tvoju spriaznenú dušu. Až ho nájdeš, bude k tebe neuveriteľne milý. Nebude ťa milovať iba pre tvoj zovňajšok, ale aj srdce a rozum. Kde ho nájsť? Mohol by sa v tvojom živote objaviť náhodne v bare, alebo by to mohol byť ten milý čašník z tvojej obľúbenej reštaurácie.

Škorpión

Škorpión je spoľahlivý a nezávislý. Vieš, že nepotrebuješ nikoho na to, aby bola tvoja duša kompletná a k tebe hodiaca sa polovička je rovnaká. Dá ti priestor a čas pre seba, ak ho potrebuješ. Ale ak ste spolu, zaplaví vás množstvo lásky. Skús ho nájsť v obľúbenej kaviarni alebo okruhu blízkych priateľov.

Strelec

Si neuveriteľne milujúci a príjemný človek, preto musí byť tvoj partner rovnaký. Bude chcieť mať istotu, že máš všetko, čo potrebuješ a hlavne, vždy úsmev na tvári. Nikdy nedovolí, aby ťa niečo rozplakalo, a ak áno, vždy bude vedieť, ako ťa má rozveseliť. Obzri sa po ňom v škole či práci!

Kozorožec

Ako Kozorožec máš silnú pracovnú etiku a tvoja polovička by mala byť trocha protiklad – pokojnejší a lenivší človek. Vždy ťa bude podporovať a bude hrdý na tvoje úspechy. Nikdy sa ťa len tak nevzdá. S najväčšou pravdepodobnosťou by to mohol byť niekto z práce, tak buď pozorná!

zdroj: unsplash.com

Vodnár

Tvoja spriaznená duša sa bude spočiatku javiť ako plachá a tichá osoba. Ale aj vďaka tvojmu vplyvu sa z neho vykľuje vtipný a zábavný človek. Vždy bude vedieť, čo má v danej situácii povedať. Najprv ťa obdivuje z diaľky, no až bude cítiť, že je ten správny čas, pozve ťa na rande. Môžeš ho spoznať na nejakom letnom výlete alebo športovom zápase.

Ryby

Keďže si citlivé znamenie, tvoja druhá polovička musí byť rovnako milá. Vždy ťa bude rešpektovať a nikdy na teba nebude kričať. Nespraví nič, čím by mohol prekročiť hranice a vždy ti bude oporou v ťažkých časoch. Môžeš ho stretnúť na rande naslepo, či len tak na prechádzke.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.