Bohužiaľ, v živote sa nebudeš stretávať len s ľuďmi, ktorých budeš mať rada. Budú tu aj takí, ktorí ti budú poriadne liezť na nervy, s ktorými si nebudeš mať čo povedať, nebudú k tebe zdvorilí a možno budeš mať aj nepriateľov. 

Dnes ti prinášam článok o tom, akého máš nepriateľa na základe znamenia a tak sa môžeš konkrétnemu znameniu vyhnúť. 

Ryby

Blíženci – pretože blíženci majú silnú túžbu komunikovať a vyriešiť každý problém, zatiaľ čo ryby sa slov zdržujú.

Baran

Lev – obaja, aj baran aj lev, majú príliš vysoké sebavedomie a to medzi nimi môže spôsobiť konflikt.

Býk

Vodnár – vodnár vždy musí dostať čo chce, ale býk je na to moc tvrdohlavý a ide si za svojim. Vedie to k výraznému nesúladu.

Blíženci

Kozorožec – kozorožec je ako voda a blíženec je zem. Nie sú tou najlepšou kombináciou, pretože blíženci chcú nájsť problém a vyriešiť ho, zatiaľ čo kozorožec sa v ňou neustále točí a myslí na to.

Rak

Strelec – strelec nezvládne emocionálny vzťah s rakom, pretože je presný opak raka. Dáva prednosť tomu, aby sa nestretávali.

Lev

Škorpión – tieto dve znamenia môžu mať medzi sebou konflikt, lebo sa vnútorne neznášajú. Nemôžu sa vystáť ani v jednej spoločnej miestnosti.

Panna

Váhy – pre pannu je automatické plánovanie vecí, avšak váhy si to nevedia ani predstaviť, a tak sa medzi nimi vyskytujú hádky.

Váhy

Panna – tieto dve znamenia sa neznášajú, pretože sú odlišné. Panna sa nikdy nevie rozhodnúť a váhy veľmi radi rozhodujú o všetkých veciach.

Škorpión

Vodnár – škorpión je manipulant a to sa vodnárovi nepáči, pretože nemá rád, keď s ním niekto zaobchádza ako on nechce.

Strelec

Rak – rak a strelec veľmi radi argumentujú, ale nikdy neskončia, pretože sa im nikdy nič nepáči. Táto kombinácia môže spolu bojovať aj roky.

Kozorožec

Baran – baran má tendenciu usilovať sa o lásku a pomoc v živote, ale odkedy kozorožec verí, že ľudia si musia hľadať svoju cestu, vytvára to v tomto vzťahu hádky.

Vodnár

Býk – býk a vodnár sa snažia vidieť svet rovnakými očami, ale čím viac sa o to usilujú, tým viac sú rozdielni a konflikty sa stupňujú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.