Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

V každom vzťahu raz príde stereotyp. Preto mám pre teba 7 tipov ako sa ho rýchlo zbaviť a zároveň si okoreniť sexuálny život.

1. Zmena miesta

Poznáte to obaja veľmi dobre. Váš sex sa odohráva iba vo vašej posteli, v lepšom prípade vo vašom byte. Zvykli ste si na rýchlovku a sex už beriete ako povinnosť. Vtedy začína svietiť výstražné svetlo. Vytiahni frajera mimo mesto. Vymysli výlet do prírody a prekvap ho na nejakom opustenom mieste. Najskôr zájdi rukou do nohavíc a potom sa nechajte unášať vašimi túžbami. Poprípade si vyrazte niekam autom a zatiahnite na opustenú lesnú cestičku. Zaspomínajte si na časy, keď jediné miesto, kde ste mali súkromie, bolo vaše auto.

2. Sexuálne pomôcky

Zvykneš sa spoločne s partnerom prechádzať po nákupnom centre? Popusti uzdu svojej fantázie a spríjemni mu to stiahnutím ho do sexshopu. Vyberte si spoločne nejakú sexuálnu hračku a budete sa ponáhľať domov ju vyskúšať. Neverila by si, aké divy dokáže bičík alebo putá. Pre odvážnejších sú skvelou zábavou vibrátory. Vyber si vibrátor, aký ti vyhovuje a sprav sa ním pred partnerom. Bude ťa za to stále viac milovať.

zdroj: unsplash.com

3. Sexy oblečky

Určite dobre poznáš svojho priateľa a už vieš, čo ho vzrušuje. Môžu to byť rôzne oblečky s témou od vojačky až po slúžku. Možno si potrpí na silonkách a podväzkoch. Počkaj ho doma v niečom, čo miluje. Žena v podväzkovom páse a korzete nenechá chlapa len tak chladného a ty sa budeš cítiť výnimočne, čím si sex užijete navzájom s úplne inou príchuťou, ako keď ti dáva dolu tepláky.

4. Vymyslené hry

Dohodnite sa na vopred vymyslenej hre. Záleží len od vás, čo vás vzrušuje. Môžeš mu zahrať učiteľku a on bude tvojim poslušným žiakom. Ak máš rada mužskú dominantnosť, skúste si to vymeniť. Poprípade môžeš byť jeho objednanou prostitútkou. V tom sa dá skombinovať aj predchádzajúci bod, kedy ti on povie, čo od vyžaduje a v čom si ťa objednal. Predsa za to platí! (Nezabúdaj, je to len hra)

5. Zviazanie

Určite sa vo vašej skrini nájde nejaká šatka. Zviaž mu ňou ruky a dlho sa s ním pohrávaj. Najskôr bez dotyku. Pomaly ho provokuj svojimi pohybmi, potom sa ho jemne dotýkaj tam, kde to má rád. Pridaj bozky a poprípade mu sprav skvelý orálny sex. Pre tých, ktorí sa radi hrajú so zmyslami, je skvelé zaviazať partnerovi aj oči a pohrávať sa s jeho telom jemnými dotykmi. Úlohy si môžete potom vymeniť.

zdroj: pexels.com

6. Provokovanie počas dňa

Spomínate si na časy, keď ste spolu začínali a takmer celý deň spolu prepísali? Vráťte sa do týchto čias. Ráno sa každý vyberiete do svojej práce a počas dňa mu len tak pošli fotku. Je na tebe, aký štýl zvolíš. Skús vytvoriť niečo pikantnejšie, pokiaľ máš možnosť. Popritom mu píš svoje túžby a čo by si s ním rada spravila. Deň vám obom rýchlo ubehne a budete sa tešiť domov.

7. My sa vlastne nepoznáme

Táto časť by sa možno dala zaradiť aj medzi sexuálne hry. Princíp je však iný. Dohodni sa s partnerom, že celý týždeň sa jeden druhého nedotknete. Budete ako dvaja spolubývajúci. Povolené je však mierne provokovanie. Týždeň nakoniec zavŕšite spoločne, v dohodnutom obľúbenom bare. Pôjdete tam oddelene. Sadnite si na bar, objednajte si pitie a bavte sa. Úlohou tvojho partnera bude ťa znovu zbaliť. Môžete si zároveň vymyslieť iné mená, povolanie a iný život. Tvoj frajer vyhráva vtedy, pokiaľ si ťa úspešne odvedie domov alebo do najbližšieho hotela.

Pokiaľ to chceš ešte viac okoreniť, buď odvážna a daj si na seba luxusné prádlo a navrch iba kabát. Počas vášho flirtovania mu toto malé tajomstvo pošepkaj do ucha a uvidíš 😛

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.