Ak nechceš, aby tvoj vzťah časom vyzeral ako talianske manželstvo, mala by si dobre porozmýšľať, s kým do neho vstúpiš. Na tom, aký bude tvoj vzťah sa samozrejme podieľa veľa faktorov. Záleží to od toho, ako spolu viete komunikovať, aké máte zvyky, čo od seba očakávate, ako veľmi sa ľúbite, ale v neposlednom rade aj od toho, akú povahu daný človek má. Ľudia narodení v rovnakom znamení majú vyššiu pravdepodobnosť, že sa budú vo vzťahu správať určitým spôsobom. A tieto tri znamenia zvyknú byť vo vzťahoch bezproblémové.

1. Panna

Panna má vždy všetko poriadne premyslené. Keď sa rozhodne vstúpiť do vzťahu, ubezpečí sa, že je to s človekom, ktorý za to stojí. Možno aj preto neskôr nevyvoláva žiadne problémy. Je si vedomá toho, že svojho partnera si dôkladne vybrala a miluje ho. Vo všetkom, čo robí sa odráža jej perfekcionizmus. Do vzťahu vkladá rovnako veľa úsilia, ako do všetkého iného. Aj preto v ňom nie je priestor na problémy. Zásadne nerobí z komára somára, je rozumná a pokojná, čo sa odráža aj v jej bezproblémových vzťahoch.

2. Blíženci

Človek narodený v znamení blíženca je väčšinou pozitívne naladený, nekonfliktný typ. Srší z neho pozitívna energia a má dar komunikovať s ľuďmi. Všetko, na čom mu záleží je vzájomná láska a od toho sa odvíjajú aj jeho vzťahy. Ak svojho partnera miluje, vzťah je väčšinou bezproblémový. Ak by sa aj nejaký problém vyskytol, blíženec ho dokáže krásne odkomunikovať. A čo je základom vzťahu, ak nie komunikácia? S týmto znamením prežiješ emocionálne otvorený vzťah s pozitívnym prístupom k problémom, ak by sa náhodou nejaké vyskytli.

3. Býk

Býk má jednu obrovskú výhodu a tou je, že stojí nohami pevne na zemi. Aj keď sa v istých situáciách môže zdať ako tvrdohlavý a nekompromisný, čo sa týka vzťahov a lásky vie, kde je jeho miesto. S problémami vo vzťahu ráta, no zbytočne ich nevyvoláva. Je však natoľko rozumný, že na každý problém dokáže nájsť riešenie. Svoj vzťah si veľmi váži a vie, že úprimnosť je jeho základom. Práve vďaka nej vo vzťahu s býkom nedochádza k väčším problémom. Všetko ti totiž vie povedať na rovinu.

 

Netreba však zabúdať na to, že každý človek je jedinečný, a tak samozrejme existujú výnimky.

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.