Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Včera som strávil večer s Ester. Už minule som o nej písal, je to kamoška mojej spolužiačky. Dlhé hnevé vlasy po pás, plné pery, krásne krivky a tajomne hnedé oči. Keď budeš listovať nižšie v mojich článkoch, tak tam ten článok s ňou určite nájdeš.

Ester je jedna z tých žien, ktoré sú na úrovni, nešukajú len tak s hocikým, neposielajú holé cecky do DM ako polka 16-ročných báb na Instagrame. Je to 23-ročná kráska, ktorá má zaujímavú prácu, dobre zarába a býva sama v centre hlavného mesta. Nie je náročná na jedlo, no dáva si pozor na postavu a je s ňou veľká sranda.

Prišla včera večer na film a slané pukance. Začiatok večera sme preležali v posteli pri filme Revenant, no potom som to musel prepnúť na niečo iné, lebo pri tom sa nedá mať sex. Nás vzťah je čisto o sexe. Sedíme, pozeráme niečo v telke, občas jej dám pusu, počas toho mi vyhoní a potom znovu pozeráme.

Včera to bolo iné, prvýkrát som mal sex iba v polohe misionár v kombinácii s pomalými pohybmi. Ester ležala na chrbte, ja tesne nad ňou a s pohľadom do očí som ju pripravoval na hlavnú hru prstami. Nič komplikované, viem ako to má rada. Pomalšie a tvrdšie. Netrvá dlho a je tak mokrá, že jej to postačí aj na druhé kolo. Nepoužívam pri nej kondóm, viem kedy treba vytiahnuť. Dokáže dať nohy tak, že ich ma cez moje ramená a ja mám priestor zasunúť až nadoraz.

Na ženách najviac milujem, keď mi dávajú jasne najavo, že sa im to páči. Keď mi jemným a úprimným vzdychom hľadí ucho a cítim jej ruky v mojich vlasoch. Ona to robí presne tak, ako to mám rad a nikdy som jej to nemusel hovoriť, prišla nato sama. Rozochvejem sa, keď zakloní hlavu, jemne zdvihne panvu a do celého priestoru izby sa ozve jej rozkoš, ktorú zažíva.

Je tak horúca, že ma páli jej pokožka a cez chvíľky ticha počuť tlkot jej srdca ako sa stále zrýchľuje. Už viem dopredu odhadnúť, kedy bude, vždy tak jemne zovrie pery, prestane na chvíľu dýchať a potom tú eufóriu dá naraz zo seba von jedným dlhým orgazmickým vzdychom. Od tej chvíle nestačí prejsť ani minúta a nasleduje moje vyvrcholenie.

Len pri orgazme si naozaj všimneš, aký je muž slaboch, ako ho žena dokáže položiť na lopatky krásnym sexom a vtedy ti sľúbi aj všetko na svete. Tak zákerný je život žien, ktoré vedia využiť svoj sexuálny talent na zmanipulovanie mužskej mysle. Mne osobne sa to stáva často, lebo mám to šťastie, že ženy, ktoré som mal v posteli, boli vždy talentované.

S lás­kou tvoj Adam. 

Sponzor sekcie je Zerex

Komentáre