Baran:

Vyhni sa tej osobe, ktorá bude neustále ticho. Si plná energie a vášne do života. Neobklopuj sa tichými ľuďmi.

Býk: 

Vyhni sa tomu, kto nie je lojálny. Máš láskavé srdce a tak, keď ťa niekto zaujme, dobre si over, či sú jeho zámery čisté.

Blíženci: 

Vyhni sa tomu, kto pre teba nie je zaujímavý. Si zvedavá žena, chceš sa učiť nové veci, objavovať zaujímavosti a ten, kto ťa nudí by ťa len brzdil v rozvoji tvojho potenciálu.

Rak:

Vyhni sa tomu, kto nerozumie hĺbke tvojho srdca. Vzťahy sú tie najdôležitejšie a pokiaľ ide o lásku, chceš si byť vo všetkom istá. Obklop sa ľuďmi ktorí ťa ocenia a vedia, čo máš rada.

zdroj: unsplash.com

Lev:

Vyhni sa tomu, kto s tebou manipuluje. Je v tvojej povahe, že si odvážna, máš rada vzrušenie a dobrodružstvo. Ten, kto ťa obmedzuje a drží ťa na krátko, nie je vhodný človek pre teba.

Panna:

Vyhni sa tomu, kto sa ťa bude snažiť zmeniť. Máš rada svoje zaužívané zvyky a aj keď sa vraví, že život je zmena, tebou to nepohne. Si sama sebou a nemáš rada, keď sa musíš hrať na niečo, čo nie si.

Váhy: 

Vyhni sa tou, kto bude uprednostňovať svoje potreby pre tvojimi. Sama sa obetuješ pre niektorých ľudí a nie vždy to vyjde tak, ako si predstavuješ. Vytvor si tento rok miesto pre niekoho, komu bude na tebe záležať.

Škorión:

Vyhni sa tomu, kto k tebe bude pociťovať „prázdne“ city. Si príliš citlivá osoba a keď miluješ, miluješ hlboko. Tento rok odstráň zo života toho, kto ťa nebude milovať úprimne.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Vyhni sa tomu, kto ťa núti dodržiavať jeho pravidlá. Si dobrodružníčka. Rozkvitneš iba vtedy, ak máš svoju slobodu a môžeš skúmať nové veci. Pokiaľ ide o vzťahy, potrebuješ niekoho, kto ťa povzbudí, aby si bola sama sebou.

Kozorožec:

Vyhni sa tomu, kto len prežíva a nežije. Je rozdiel medzi tým, kto žije „okamihom“ a kto prežíva svoj pokojný život. Si vždy pripravená, inteligentná a zapálená pre adrenalín. Vyhni sa tomu, kto ťa v tomto bude brzdiť.

Vodnár:

Vyhni sa tomu, kto z teba vysáva energiu. Dôležité je aj dávať. Si taká veľkorysá, že vždy keď sa žiada, dáš, požičiaš a pomôžeš. Ale drž sa ďalej od ľudí, ktorí od teba len berú.

Ryby:

Vyhni sa tomu, kto ťa vidí ako dramatickú osobu. Všetko čo zažiješ, prežívaš až príliš. No to je to, čo ťa robí tebou. Odstráň zo svojho života ľudí, ktorí ti dávajú pocit, že za svoju emocionalitu sa musíš ospravedlniť.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.