V každom z nás sa skrýva malý hriešnik. Ten spôsobuje, že nie vždy sa možno správame tak, ako by sme mali. Každý však byť svätý nemôže, a aj chyby robia človeka. Vieš, ktoré 3 znamenia riadi viac ich hriešna stránka? 

Lev

Najväčšieho „diabla“ v sebe nosí Lev, ktorý sa nestará o to, čo si myslia ostatní. Žena v tomto znamení je presne tá, pred ktorou chcú starostlivé mamičky ochrániť svojich synov. Miluje párty, robí zlé rozhodnutia, hovorí aj čo nemusí a rada si užíva. Aj keď je hriešna, stále ostáva veľkorysou a charizmatickou osobnosťou, ktorej prítomnosť ľudia milujú.

Škorpión

Škorpión má povesť človeka, ktorý sa ľahko dostane do problémov. Ak by sa ti človek v tomto znamení chcel kvôli niečomu pomstiť, stane sa tvojou nočnou morou. V láske a vojne totiž nepozná priateľa. Navyše sa vyznačuje aj tým, že je žiarlivý a o svoje sa nerád delí.

Vodnár

Žene v tomto znamení na jednom ramene sedí malý anjel a na druhom diabol. Ten zariadil to, že vždy myslí skôr na seba ako na ostatných. Najmä ak ide o vzťahy, táto vlastnosť dokáže spôsobiť veľa škody.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.