Móda prináša novinky, ktoré sa stávajú must-have v tvojom šatníku takmer stále a táto zima nie je výnimkou. Keď sa teploty vyskytnú po bodom mrazu, túto zimu sa to nedeje veľmi často, vtedy vyťahuješ zo svojej skrine všetky zimné svetre. Trendov je viacero a preto ak túžiš po teple a pohodlí, prinášam ti zopár kúskov, ktoré tohtoročnú zimu vládnu svetom. 

1. Detaily z umelej kožušiny

Detaily vedia byť niekedy stredobodom pozornosti a dodávajú veciam úplne iný rozmer. Umelé kožušiny sú neodmysliteľnou súčasťou tohtoročnej zimy a s nimi prichádza aj nový trend v podobe kožušinových detailov.

 

2. Mohutné balónové rukávy

Pre módny priemysel má tento trend veľkú obľubu. Čím mohutnejšie, tým lepšie. Taký pletený sveter s salónovými rukávmi dodá tvojmu looku neobyčajný vzhľad.

View this post on Instagram

Fluff 💥 sleeves and flashes ⚡️

A post shared by Jacqueline Mikuta (@mikutas) on

3. Perličky

Jemné perličkové korálky, sú krásnymi detailami pre tvoje oblečenie. Vyniknú na čiapke, džínsoch, bundách, svetroch, kabelkách,… Tento trend tvojmu oblečeniu dodáva elegantný šmrnc. Túto zimu sú trendy najmä perličkové svetre, ku ktorým ti stačia mierne roztrhané rifle.

4. Púdrové odtiene

Zima sa najčastejšie spája s tmavšími farbami. Púdrové farby sú ľahko kombinovateľné a neutrálne. Letia najmä odtiene baby modrej, béžovej, maslovej či ružovej. Ale svoj šatník obohatíš aj kúskami v bielej farbe.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.