Rozchody nie sú jednoduché. Často sa stáva, že rany hojíme novým vzťahom, ktorý nám má pomôcť zabudnúť na ex. Nie je to však fér, ak si s niekým, no myslíš na svojho bývalého. Rovnako môžeš naraziť aj ty na chlapa, ktorý na bývalú ešte nezabudol.

Každý sa s rozchodom vyrovnáva po svojom. Niektorí sa z neho dostávajú rýchlejšie, zatiaľ čo iní si nesú spomienky v srdci ešte mnoho rokov. Zverokruh odhaľuje mnoho ľudských čŕt a vysvetľuje, prečo máme každý inú osobnosť. Často sa astrológia využíva práve vo vzťahoch. Aj tu sa dajú vymedziť 4 znamenia, ktoré sa s rozchodmi vyrovnávajú ťažko a na svojich ex myslia ešte dlho.

zdroj: unsplash.com

1. Býk

Romantický Býk môže mať pre svojich ex-partnerov slabosť, no jeho tvrdohlavá povaha neznamená, že sa nedokáže z rozchodu dostať. Je to najtvrdohlavejšie znamenie, a to sa prejavuje aj v jeho lojálnosti, odhodlanosti a trpezlivosti. Takže áno, lojálnosť cíti ešte aj k bývalým. Býk sa učí z chýb, takže nie je pravdepodobné, že by sa hneď vrátil k starému vzťahu, ak by mal šancu. Ak teda toto znamenia vyzerá, že ešte nezabudlo na minulosť, buď trpezlivá, opýtaj sa ho na to, ale hlavne, dôveruj mu.

2. Rak

Rak potrebuje na všetko v živote čas. Je známy tým, že je na svojej polovičke emocionálne závislý, no vždy myslí na budúcnosť. Ako vodné znamenie je citlivé a nenechá odísť niekoho, koho miluje. Kľúčom je odbočiť od plánov, ktoré mal so svojou ex, aby sám pochopil, že dokáže milovať znova. Kým si uvedomí, že môže mať budúcnosť s niekým novým, bude sa držať starej lásky.

zdroj: Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash.com

3. Panna

Panny sú veľmi sebakritické. Takže to znamená, že chovajú k bývalým city, pretože nevidia to, čo spravili zle, ale vinia z rozchodu iba seba. Typická Panna ostáva sama ešte niekoľko mesiacov (alebo dokonca aj rokov) s myšlienkami na bývalý vzťah. Iba po zlom rozchode si dokážu rýchlejšie uvedomiť, že to nebola pravá láska.

4. Váhy

Aj keď sa nedokážu uspokojiť s hocikým, sú závislé od lásky. Bohužiaľ, to znamená, že aj keď majú nový vzťah, dokážu dať šancu tomu bývalému, alebo sa s ním aspoň snažia o dobré vzťahy. Sú spravodlivé a aj preto radi dávajú druhé šance. Majú schopnosť odpúšťať a chápať, takže aj bývalý partner im môže ostať priateľom už navždy. To však môže nový partner znášať ťažko.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.