Toto sa zmení, keď sa staneš JEHO dievčaťom. Budeš vnímať svet úplne inak. Zrazu ti neprídu tie prekážky až také strašné, všetko budeš zvládať a stíhať s prehľadom. Budeš vedieť, že je niekto, kto na teba myslí a kto sa zaujíma o to, ako sa máš a ako sa cítiš. Budeš vedieť, že je niekto, kto sa zaujíma o to, aký si mala deň. Budeš vedieť, že je tu niekto, kto s tebou plánuje budúcnosť a koho zaujímajú tvoje sny a plány, v ktorých ťa bude chcieť podporovať.

„Je pravda, že láska sa nikdy nevyhovára na nemožnosť, lebo verí, že všetko jej je možné a všetko jej je dovolené… Naopak, ľudská opatrnosť sa trasie na každom kroku a neodvažuje sa, takpovediac, ani nikam stúpiť.“ — Terezie z Lisieux

Staneš sa dievčaťom, ktorému len tak zavolá, pretože ťa bude chcieť počuť. Staneš sa dievčaťom, ktoré bude vedieť, že je tu niekto, na koho sa môže spoľahnúť. Staneš sa lepším človekom a uvedomíš si, aké chyby si robila v predchádzajúcich vzťahoch.

Uvedomíš si, že si sa veľmi posunula a že bolo v poriadku, že si bola istá čas sama, pretože ťa to posilnilo. Uvedomíš si, že je skvelé mať vedľa seba oporu. Uvedomíš si, že život s láskou má obrovský zmysel a ty chceš bojovať za vaše spoločné šťastie.

Zrazu sa budeš zaujímať o to, ako sa má niekto iný, okrem teba a budeš mať o jeho starosti. Uvedomíš si, že ti niekto chýba.

Toto sa stane, keď budeš jeho dievčaťom. Budeš naňho hrdá a budeš sa pri ňom cítiť bezpečne. Vtedy pochopíš, že láska je najlepšia vec na svete.

„Čo je to milovať? Túžiť vášnivo a nadovšetko natoľko, že človek všetko ostatné nepovažuje za nič a že robí všetko, že žije iba preto, aby splnil túto jedinú túžbu. Chcieť iba jednu vec, žiť iba pre jednu vec: pre dobro milovaného.“ — Charles de Foucauld

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.