Je to on. Svojím spôsobom dokonalý. Tvojim očiam okúzľujúci a tvojmu srdcu pravý muž, ktorý vstúpil do tvojho života. Nečakane, no zaslúžene. Je to on. Vieš to. Cítiš to. Ten, na ktorého si čakala, za ktorého si sa modlila. Každý deň ďakuješ za jeho prítomnosť v tvojom živote.

Myslím si, že každá z nás pocíti zmenu, ak do jej života príde niekto, kto jej dni urobí krajšími a veselšími. Už to nie je len o nej a o jej návykoch, zlozvykoch, či rutinách. Už to nie sú len priatelia a rodina. Už to nie je o povrchnostiach. Je to o ňom a o nej. Je to o láske.

O nádhernej.

Tak dlho očakávanej a jedinečnej.

zdroj: unsplash.com

Vie, aké máš sny. Dokážete sa rozprávať hodiny o všetkom a pritom o ničom. Rešpektuje ťa takú, aká si, nechce ťa zmeniť. Plánuje s tebou budúcnosť. Váži si tvoje dobré vlastnosti, no vie, že nie vždy si dobre naladená a pozitívna. Je ohľaduplný a vtipný. Chápe to, že nie je jediná osoba v tvojom živote a rešpektuje tvoju slobodu. Je úprimný, uvedomuje si tvoju aj svoju hodnotu. Je starostlivý, zaujíma sa o tvoje názory a myšlienky. Nemá problém priznať si chybu a hovoriť o svojich pocitoch.

Je ambiciózny, no uvedomuje si hodnotu života. Miluje život a miluje milovať. Je láskavý k ľuďom a váži si ich.

Áno, toto je ten, po ktorom si tak túžila. Koho si tak túžobne očakávala. Je skutočný. Pamätáš si, ako si zanevrela na lásku a myslela si si, že už nik ďalší nepríde? Je tu! Váž si ho, prosím. Je to skvelý muž.

Keď ho spoznáš, hneď budeš vedieť, že je to on.

Muž, na ktorého si celý čas čakala, drahá moja.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.