Baran:

Nemysli si, že život bez teba nemôže fungovať správne. Myslíš si a často máš pocit, že si na všetko sama. Daj si pauzu, prestávku a venuj sa veciam, ktoré ťa robia šťastnou. Život  bude pokračovať aj bez tvojho hrdinstva.

Býk:

Obávaš sa najviac toho, že úlohy a dôležité termíny nestihneš odovzdať načas. Často vidíš problémy oveľa horšie v tvojej hlave, než v skutočnosti sú.

Blíženci: 

Pokazené maličkosti alebo ich prehnaná všímavosť ti narobí viac stresu ako úžitku. Mala by si prestať kričať na osobu, ktorá ťa vytiahla z tvojho zamyslenia alebo na toho, komu si povedala že je hlúpy len preto, že povedal sprosté slovo.

zdroj: unsplash.com

Rak:

Tvoju úzkosť spôsobuje potláčanie emócii hlboko vnútri seba. Nepotláčaj emócie, dýchaj zhlboka a zdôver sa ľudom s tvojimi problémami. Pomôže ti to.

Lev: 

Kedykoľvek nemáš kontrolu nad situáciou, zaplaví ťa úzkosť a depresia. Musíš vedieť, že veci budú fugovať aj bez teba a situácie pôjdú ďalej, aj keď do nich nie si zapojená.

Panna: 

Tvoja búrka v mysli je až prehnaná. Máš nočné mory a v noci nemáš kvalitný spánok. Musíš viac veriť, že veci budú v poriadku a nie hneď myslieť na ten najhorší scénar.

Váhy:

Páči sa ti spravodlivosť a všetko, čo je nespravodlivé ťa úplne ničí. Máš tendenciu prehodnocovať výhody a nevýhody situácii namiesto toho, aby si v tom momente konala správne. Preber sa a nebuď na jednom mieste.

Škorpión: 

Málo súkromia a ticha ťa znepokojuje. Potrebuješ svoj osobný priestor a čas, na dobitie bateriek. Keď to ľudia nerešpektujú, spôsobuje to, že sa cítiš napätá a nervózna. Chceš, aby všetci rešpektovali tvoje hranice.

zdroj: pexels.com

Strelec:

Ísť s davom a byť jedna z oviec. To je tá vec, ktorá ťa najviac znepokojuje. Nenávidíš, keď ti niekto diktuje ako sa máš obliekať, ako sa máš správať alebo ako máš konať. Môžeš sa v tej chvíli stať veľmi nepokojnou.

Kozorožec:

Ty si ten najväčší koreň tvojej depresie. Dala si si na seba príliš vysokú latku a stanovila si si príliš vysoké a nereálne ciele. Cítiš sa frustrovaná, ak ich nesplníš. Prestaň premýšľať o tom, čo bude a ži teraz.

Vodnár:

Ak nie sú veci po tvojom, tvoja úzkosť sa stupňuje. Pokúšaš sa robiť viac vecí na raz ale nič nedotiahneš do konca. Musíš spomaliť a zrelaxovať.

Ryby: 

Nenávidíš verejné rozhovory, verejné vystupovanie alebo príliš veľa ľudí v tvojej „osobnej“ zóne. Môžeš dokonca z toho psychicky ochorieť, ale všetko bude v poriadku. Stačí dýchať. Ľudí potrebuješ k životu.

Zdroj: troughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.