INFJ osobnosť sa považuje za najvzácnejší typ osobnosti, pretože ju tvorí len 2 % populácie. 

Možno aj ty si osobnosť INFJ. Môžeš to ľahko zistiť z tvojho správania v spoločnosti, INFJ majú verných priateľov, empatiu a radi pomáhajú svetu. Dnes ti prinášam článok, v ktorom si môžeš prečítať ich znaky, aby si zistila, či k nim patríš aj ty. 

  1. Tvoj život vystihuje heslo „všetko alebo nič“. Nerada strácaš čas, nerada robíš veci, ktoré ťa len spomaľujú a oveľa radšej máš kvalitu ako kvantitu.
  2. Máš skvelý zmysel pre intuíciu. Okamžite, len z pozorovania, si všetko domyslíš a zvyčajne to má pozitívny vplyv. Bez toho aby to ktokoľvek pochopil, vždy všetko tušíš (či už zlé veci alebo dobré).
  3. Hľadáš skutočnú pravdu a zmysel niečoho. Nemáš rada to, ak ťa niekto ťahá to do toho, čomu sama neveríš, o čom nie si na 100 % presvedčená. Oveľa radšej máš úprimnosť, čistú pravdu a musíš vedieť, že to čo robíš, má zmysel.  
    zdroj: pexels.com
  4. Si pravá introvertka, ale ľudia, ktorí ťa poznajú vravia, že si aj extrovertka. Môžeš sa cítiť dobre v spoločnosti, pretože ak si s ľuďmi, ktorých máš rada, vieš sa socializovať. Avšak miluješ aj to, keď si môžeš v pokoji doma čítať knihu.
  5. Máš tendenciu udržiavať kruh priateľov veľmi úzky. Môžeš mať aj 100 priateľov, no len s pár si udržiavaš naozaj blízky kontakt. Radšej pracuješ vždy sama, môžeš sa spoľahnúť na to, že to bude podľa tvojich predstáv a zodpovednosť za niečo, máš len ty.
  6. Rozhoduješ sa na základe emócii a pocitov. Posudzuješ svet okolo teba a ľudí v ňom, ale vychádzaš z toho, ako sa tí ľudia cítia. Nedívaš sa na nich cez predsudky, ale cez srdce.
  7. Rada premýšľaš o hlbokých myšlienkach. O tom, aký zmysel má toto všetko, o tom, ako ťa môžeš nejaká vec obohatiť. Si mysliteľka a veľká intelektuálka.
  8. Hľadáš celoživotný, úprimný a pravdivý vzťah. Nehľadáš niečo len na pár pekných chvíľ a na to, by si si užila. Ty hľadáš dlhodobý vzťah a muža, ktorý ty ťa miloval celým srdcom.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.