• Baran

Ľudia sa do teba zamilujú hlavne vďaka dobrodružnému duchu. Srdce lámeš tak, že im ukážeš kúsok zo svojho úžasného,  vzrušujúceho života, na chvíľu ich navnadíš až kým sa úplne nezamilujú a teba to potom začne nudiť. Stále potrebuješ robiť viac, vidieť viac, zažiť viac a zabávať sa. Nie každý s tebou dokáže udržať krok.

 • Býk

Si lojálna a nemáš problém pomôcť ľuďom v každej situácii, no aj napriek tomu sa neustále bojíš, že ti niekto ublíži. Srdce zlomíš človeku tak, že mu dovolíš sa k sebe priblížiť natoľko, aby si k tebe vyvinul silné city, no potom sa zrazu uzavrieš a nedovolíš mu spoznať ťa viac. Pritom ho odplašíš a zlomíš mu srdce. Nemáš problém lásku rozdávať, problém ti robí ju prijímať.

 • Blíženci

Vysielaš zmiešané signály, a tým lámeš srdce.  Raz si vrúcna, potom chladná, raz si hore potom dole, partnerov nechávaš v neistote, pričom nevedia na čom sú, a tým ich postupne zlomíš. Napokon to nevieš ani ty sama a niekedy ani necítiš potrebu to zisťovať.

zdroj: unsplash.com

 • Rak

To čo si myslia tvoji známi a rodina je sväté. Ak sa zamiluješ do niekoho, no tvoje okolie to neschváli, necháš ho jednoducho ísť. A presne týmto spôsobom lámeš srdce. Veríš tomu, že priatelia pre teba chcú vždy to najlepšie.

 • Lev

Tvoja búrlivá a jedinečná osobnosť je dôvodom, pre ktorý sa do teba muž zamiluje.  Všade kam prídeš, pútaš pozornosť.  Svojmu partnerovi zlomíš srdce tak, že na seba neustále strhávaš pozornosť a to aj vtedy, kedy by to malo byť práve o ňom.  Jednoducho ho úplne zatieniš, a z toho sa potom cíti neocenený.

 • Panna

Srdce zlomíš niekomu, s kým sa prestaneš stýkať z dôvodov, ktoré poznáš len ty sama. Žiješ vo svojej hlave a máš tendenciu veci príliš analyzovať, aj keď to nie je potrebné. Keď sa s niekým rozídeš, dotyčný väčšinou ani len netuší prečo, a aj napriek vysvetleniu mu to nie je jasné.

zdroj: unsplash.com

 • Váhy

Si milá, láskavá a spoľahlivá, pričom vieš, že to čo dávaš ostatným, musíš dopriať aj sebe. To niekedy znamená, že svojho partnera musíš nechať ísť aby si nestratila samú seba. Srdce mu zlomíš tak, že mu dovolíš sa do teba úplne zamilovať a potom si uvedomíš, že sa začínaš usádzať a to vlastne nechceš.

 • Škorpión

Ľudom zlomíš srdce tak, že im do tváre vmetieš úprimnú a tvrdú pravdu, prečo sa s nimi rozchádzaš. Dávaš prednosť úprimnosti aj na úkor toho, žeby mohla niekomu ublížiť. Nikomu nebudeš mazať med okolo úst, aj keď ho to zraní.

 • Strelec

Partnerovi ublížiš spôsobom, ktorý si ani neuvedomuješ. A to tak, že robíš veľké rozhodnutia bez toho aby si sa s ním poradil.  Máš vytýčené svoje ciele, a nedovolíš nikomu aby ti bránil v ich plnení. Rada sa túlaš svetom a objavuješ nové veci, a keď to tvoj partner nechápe, necháš ho. A to im láme srdce.

zdroj: unsplash.com

 • Kozorožec

Tvoj život je naplánovaný do posledného detailu. Srdce zlomíš človeku, keď si uvedomíš, že život na teba vyvíja prílišný tlak a tvoj partner sa nechce prispôsobiť sledu tvojho dokonalo nalinkovaného života.  Keď si ťa neplánuje vziať do 30, necháš ho a nájdeš si iného, ktorý s tým problém mať nebude.

 • Vodnár

Vo vzťahu vyžaduješ dlhé, hlboké konverzácie o svojich snoch a víziách a o svojej predstave o svete. Rada rozoberáš duchaplné veci ako zmysel života a to isté vyžaduješ od partnera. Srdce mu zlomíš vtedy, keď si uvedomíš, že ťa intelektuálne nestimuluje a nikam neposúva, čo pokladáš za relevantný dôvod, nechať ho.

 • Ryby

Srdce lámeš vtedy, keď si uvedomíš, že človek, ktorého miluješ ti nerozumie. Potrebuješ sa vyjadrovať prostredníctvom určitého typu umenia, hudby alebo poézie a je pre teba veľmi dôležité, aby ťa v tom tvoj partner podporoval a rozumel ti. Seba vyjadrenie je pre teba základom a srdce mu zlomíš vtedy, keď to tvoj partner nechápe.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.