pexels.com

Baran – si pre neho schopná prekročiť oceán, ísť na Mars a vrátiť sa späť, skočiť za ním do studne a chodiť po žeravých uhlíkoch pokiaľ ťa drží za ruku. V podstate ho budeš nasledovať všade, len nech je to tým istým smerom ako bude kráčať on.

Býk – všetky tvoje zmysly sú ostrejšie. Všetko ti chutí inak, lepšie. Farby sú pestrejšie, vône sú silnejšie a celé tvoje telo je ako v ohni. Cítiš sa akoby niekto prepol prepínač v tvojom srdci, a zrazu sa všetko rozsvietilo.

Blíženci – zrazu sa ti zdajú všetky tie presladené piesne o láske krásne. Jednorožci na tričkách ti prídu rozkošné, rovnako ako aj každý pes či bábätko, ktoré stretneš. Všetko, nad čím si doteraz krútila hlavou ti pripadá sladké, a tvoji priatelia sa nestíhajú čudovať.

Rak – vôbec nezáleží na tom, aké je ročné obdobie, tebe všetko pripadá ako jar. Počuješ čvirikať vtáčiky, rásť trávu, vidíš kvitnúť kvety a slnko ti svieti. Nevadí, že je vonku meter snehu a cez mraky nevidieť slnko. Tvoju vnútornú jar cítiš napriek tomu všetkému.

zdroj: pexels.com

Lev – zabudneš si mobil na stole v reštaurácii. Nevieš, kde si dala kľúče. Vrážaš do vecí. Zabúdaš platiť účty, nevieš sa sústrediť na učenie či prácu. Keď naskočí zelená, ty stojíš a v hlave máš len jeho, zatiaľ čo ľudia okolo teba nadávajú, aby si sa pohla.

Panna – chceš skončiť v práci, predať byt, zabaliť si všetky svoje veci a vycestovať niekam do neznáma, hlavne nech je to spolu s ním. Nové miesta ti prídu vzrušujúce a o tieto pocity sa chceš deliť so svojou láskou.

Váhy – cítiš sa nezastaviteľná. Si schopná skočiť pred auto, aby si zachránila starenku. Chceš vyliezť na strom a zniesť dole to úbohé mačiatko. Skočiť do ohňa a vytiahnuť z neho malé dieťa. Postaviť sa naprieč všetkému a zachrániť svet. Ale keď to v danom momente nie je možné, úplne ti stačí ležať na gauči a maznať sa s ním.

Škorpión – všetko- a tým myslím naozaj všetko- ti ho pripomína. Obloha, slnko, stromy v parku, lavičky, hviezdy, pesničky… Vidíš ho všade kam sa pozrieš, až dokým nie si skutočne v jeho prítomnosti. Vtedy už nevidíš nič, pretože všetko je zrazu rozmazané.

zdroj: pexels.com

Strelec – ako náhle nie si s ním, cítiš to v kostiach. Je tvojou drogou a jeho neprítomnosť bolí. Každá maličkosť či neistota ťa rozhodí. Necítiš sa vo svojej koži, si nesvoja a netúžiš po ničom inom, ako byť s ním. A to ti nikto nemôže zazlievať, jednoducho to máš takto nastavené.

Kozorožec –  Nemôžeš spať. Neješ. Nesústredíš sa v práci, či v škole. Nosíš to isté tričko tri dni. Zabúdaš sa sprchovať, umývať si zuby a meškáš na schôdzky. No najdôležitejšie je, že si sa nikto necítila lepšie.

Vodnár – všetko čo ti doteraz pripadalo škaredé, je nádherné. Ošarpané budovy z čias socializmu zrazu majú svoje čaro. Chlpatá guča, ktorá vybehla z poza rohu je rozkošný potkan. Rozbité sklenené fľaše odrážajú svetlo a pripomínajú ti hviezdy. Jediná škaredá vec, je myšlienka, žeby si ho mohla  stratiť.

Ryby – všetko je smiešne. Dokonca aj veci, ktoré nikdy neboli. Dokonca aj myšlienka na to, že sa smeješ na veciach, ktoré vtipné nie sú. Zabudla si aj na to aký je to pocit, cítiť nenávisť a pri myšlienke na ňu sa musíš smiať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating