Môžeš sa snažiť akokoľvek, nikdy nebudú všetky časti tvojho života dokonalé. Vždy tu bude niečo, čo budeš vedieť lepšie a niečo, čo ti pôjde horšie. Nikto nie je bez chýb a všetci sa učíme. Preto ti prinášam článok o nedostatku, ktorý máš v sexuálnom živote, na základe tvojho znamenia.

Baran

Pri sexe ti chýba tá „detská“ radosť. Mala by si trénovať pozitívny pohľad na vec a byť viac otvorená novým veciam.

Býk

Pri sexe ti chýba fantázia. Niekedy je fajn, keď vieš, čo bude nasledovať, keď sa vyzlečiete… no niekedy je oživenie vyskúšať niečo iné a nebrániť sa tomu.

zdroj: unsplash.com

Blíženci

Najviac ti v sexe chýba odvážnosť. Pridať pár hračiek nikdy nie je na škodu a tak sa neboj to vyskúšať.

Rak

Pri sexe sa niekedy nevieš sústrediť na danú vec. Si prítomná, no zároveň neprítomná. Viac si vychutnávaj daný okamih.

Lev

Pri sexe si veľmi netrpezlivá. Chýba ti výdrž vo veciach a často chceš, aby bolo do 10 minút po všetkom.

Panna

Tvoja najväčšia chyba je, že nevieš byť pri sexe spontánna. Máš rada veci usporiadané a keď vieš, čo má s tebou v pláne tvoj priateľ. Pri niektorých situáciách skús byť viac odviazaná.

Váhy

Pri sexe ti chýba sebavedomie. Si hanblivá a často si za to, aby si mala sex po tme. V tejto oblasti sa však nemusíš ničoho báť a tak začni byť viac uvoľnená.

zdroj: Image by holdosi from Pixabay.com

Škorpión

Myslíš si, že je všetko tak, ako má byť. Chýba ti ohľaduplnosť k tvojmu partnerovi. Občas si sebecká a dopraješ orgazmus len sebe… no nezaslúži si ho aj niekto iný?

Strelec

Nevieš prestať myslieť na veci, ktoré si nedokončila. Pri sexe nemáš vypnutú myseľ, ktorá ti zabraňuje všetko dokončiť a užiť si to naplno.

Kozorožec

Nie je to ani tak tvoja chyba, ako chyba tvojho partnera. Chýbajú ti v posteli pekné slovíčka a bez nich si to jednoducho neužiješ.

Vodnár

Pri sexe si ticho. V niektorých situáciách je to ideálne, no tvoj partner by určite ocenil, keby si mu aspoň sem tam odpovedala a niečo zo seba vydala.

Ryby

Si romantická a tvoja najväčšia chyba v tomto je, že si proti experimentovaniu. Nie každý musí byť romantický – vyskúšaj občas aj iný sex.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.