instagram.com/ghdhair, instagram.com/sarahangius

Každá z nás to pozná. Zaspíš s mokrými vlasmi a na druhý deň ráno nevieš ako upraceš to hniezdo, čo ti za noc vzniklo na hlave. Uvažuješ, či je lepšie nechať ich rozpustené alebo ich zopnúť do chvosta ? Tejto dileme odzvonilo. Tento najtrendy účes súčasnosti vyrieši tvoj problém s vlasmi a to v oboch prípadoch nosenia. 

Trendy účesov sme ti už síce predstavili viacero, ale móda ide dopredu každým jedným dňom a to, čo sa nosí dnes môže zajtra upadnúť do minulosti. Pokiaľ patríš k nerozhodným typom, toto je niečo pre teba. Vsaď na halfie hair.

Ak ťa už omrzeli všetky typy účesov, ktoré obmieňaš každý deň, môžeš vyskúšať tento trend. Hodí sa to, pre všetky typy vlasov, pre dlhé aj pre krátke, kučeravé aj rovné. Ide totiž o „polovičný cop“, ktorý máš hotový za pár sekúnd a ušetríš si čas dlhým státím pred zrkadlom.

Návod, ako na tento praktický a rýchli účes, je jednoduchý. Vlasy si z vrchnej časti hlavy jednoducho zopni do vysokého chvosta, môžeš vyskúšať aj pleteného vrkoča a hotovo! Bočné pramene ti jemne olemujú tvár. Jednoduché však?

Nezabudni však, že dôležité je, aby účes pôsobil nadýchane a objemne. Tento účes si zamilovalo mnoho žien, dokonca aj mnoho známych ženských osobností, ktoré ho dokonca prezentujú na červenom koberci. Hoc, pravdou je, že tento účes má históriu ešte z čias retra.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty