Baran – Pretože pri ňom nemáš pocit, žeby ťa váš vzťah niekedy dusil alebo ubíjal – práve naopak, máš pocit, že pri ňom objavuješ svet a život je o niečo vzrušujúcejší. Cítiš sa stále slobodná, pretože presne taká je vaša láska – oslobodzujúca.

Býk – pretože ti priniesol do života pocit, že láska, aj keď je občas komplikovaná ti prinesie pocity šťastia, radosti a uvedomenia, že niekam patríš. Namiesto pocitov neistoty a žiarlivosti.

Blíženci – aj keď trvalo dlhší čas, kým si mu začala veriť a otvorila sa mu, pri ňom si konečne sama sebou, so všetkými tvojimi chybami a nemusíš sa snažiť byť niekým, kým nie si, len preto, aby ťa miloval.

Rak – pretože všetky zlé veci, ktoré sa ti vo vzťahoch stávali sa pri ňom zrazu prestali. Byť s ním pre teba znamená cítiť sa sebaisto, bezpečne, uvoľnene a pokojne. Konečne.

zdroj: unsplash.com

Lev – pretože s ním to je po prvýkrát, kedy si bola prinútená vzdať sa svojej pýchy a ustúpiť. Naučila si sa pri ňom robiť kompromisy. A aj keď je váš vzťah iný ako všetky ostatné, máš rada to kým si, keď si s ním.

Panna – pretože je uvoľnený a vie vycítiť kedy si neistá. Podporuje ťa vo všetkom čo robíš, dennodenne ti pomáha stať sa osobou, akou  chceš byť.

Váhy – pretože práve s ním si dokázala docieliť zdravý a vyrovnaný vzťah. Nebojíš sa vážnych tém, nerobí ti problém robiť kompromisy, dokážeš otvorene vyjadriť, čo cítiš a žiadna hlboká debata vám nerobí problém. Naučila si sa pri ňom robiť rozhodnutia a konať na vlastnú päsť.

Škorpión – Pretože s ním si sa naučila nepozerať na vzťahy ako na nejakú hru – kde ide o to, kto vedie.  Nepotrebuješ mať pred ním tajomstvá a zbavila si sa svojich zlozvykov a to len preto, aby si do vášho vzťahu vedela priniesť tú najlepšiu verziu seba.

zdroj: unsplash.com

Strelec – s ním sa viac nebojíš čeliť svojim problémom. Zvykla si na svet nahliadať trošku pasívnym spôsobom, ale práve tento muž ťa naučil spôsob ako riešiť problémy. Vďaka nemu ti záleží na všetkom, a hlavne na tom, čo sa udeje vo vašom vzťahu.

Kozorožec – pretože práve s ním si sa naučila „nechať ísť“. Aj keď sa staráš o druhých, niekedy je nevyhnutné brať ohľad aj na seba. A tento chlap ti s týmto naozaj pomohol. Ukázal ti život z tej lepšej stránky.

Vodnár – tomuto mužovi dôveruješ natoľko, že si sa mu rozhodla otvoriť úplne sama a nenútene, pri čom to nikdy nebolo jednoduché. Vieš, že si pri ňom môžeš dovoliť byť zraniteľná.

Ryby – pretože je prvým človekom, ktorý v tebe vyvolal pocit, že si zaslúžiš byť ľúbená, bez toho aby mal z teba niekto výhody. Naučil ťa lásku prijímať, popri tom ako ju sama rozdávaš.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.