Baran: 

Nikto s tebou nechce randiť, pretože si až priveľmi spontánna. Vystrašuješ všetkých mužov naokolo. Nikdy nevedia, čo majú od teba očakávať. Možno je to prvý krát úžasné ale ak budú s tebou chcieť mať vážny vzťah, musíš byť spoľahlivá a dôsledná.

Býk: 

Nikto nechce s tebou randiť, pretože si priveľmi zakladáš na materiálnych veciach. Páči sa ti, že veci vyzerajú dobre, že ti ladí nábytok v izbe, ale to, že stojí viac ako tvoja výplata pre teba nie je dôležité. Tešíš sa z luxusu a pohodlia a tak si o tebe ľudia myslia, že máš vysoké nároky.

Blíženci: 

Nikto s tebou nechce ísť na rande, pretože rýchlo meníš nálady. Si šťastná, potom smutná, nadšená, potom unavená a znudená. A tvoje zmeny nálad vystrašujú ľudí, ktorí by sa s tebou chceli usadiť.

zdroj: unsplash.com

Lev:

Nikto s tebou nechce ísť na rande, pretože vždy musíš byť ty stredobodom pozornosti. Si naozaj tak sebeistá, že ti nevadí, keď sa všetci dívajú len na teba. Lenže partner po tvojom boku nechce byť v tvojom tieni. Chce byť tvojim partnerom a tvojim centrom pozornosti.

Rak: 

Nikto s tebou nechce randiť, pretože si príliš zatvorená do seba. Stretnutie s novým človekom ťa desí. Držíš sa len svojej skupinky ľudí, pretože ťa majú radi a si veľmi láskavá a súcitná. No kedykoľvek sa pokúša niekto prelomiť tento uzatvorený múr, si veľmi opatrná.

Panna: 

Nikto s tebou nechce randiť, pretože veľa rozmýšľaš nad vecami. Premýšľaš nad tým, akú správu poslať, ako odpovedať ľudom na otázky, dokonca sa musíš hodinu rozhodovať o tom, aké jedlo si dáš na večeru. Si veľmi pozorná, a niekedy si myslíš, že to čo ti ľudia povedali, sú klamstvá. No nemusíš toľko premýšľať, stačí mať otovrené srdce.

Váhy:

Nikto s tebou nechce ísť na rande, pretože to chce v podstate každý. Áno, si ako chodiaci oxymorón. Ľudia si zvyčajne myslia, že s tebou nemajú šancu.

zdroj: unsplash.com

Škorpión:

Nikto s tebou nechce ísť na rande, pretože máš až príliš veľký problém dôverovať ľudom. Nechaj žiarlivosť tak, získaj to najlepšie zo vzťahu. Nikdy si nikomu vedome neublížila ale aj tak si vystrašená. Ľudí unavuje stále dokazovať to, aby si im verila. Chcú aby si vedela, že keď povedia, že ťa milujú, bude to pravda.

Strelec: 

Nikto sa s tebou nechce stretnúť, pretože si ako vietor. Máš slobodného ducha a si nepredvídateľná, pokiaľ ide o vzťah. Vzťahy na diaľku už vôbec ni sú pre teba.

Kozorožec: 

Nikto  s tebou nechce randiť, pretože tvoje štandardy sú tak vysoké a nerealistické. S najväčšou pravdepodobnosťou sa nebudeš stretávať s nikým. Máš idealizovaný obraz osoby, s ktorou chceš byť ale nie si schopná urobiť kompromis.

zdroj: unsplash.com

Vodnár: 

Nikto s tebou nechce ísť na rande, pretože si introvertka. Môžeš byť plachá a ticho ale to nie je preto, že sa ti niekto nepáči, ale je to preto, že si to ty. Rada by si trávila chvíľu času sama ale to neznamená, že chceš byť stále sama. Rada by si si našla takého partnera, ktorý tomu pochopí.

Ryby:

Nikto sa s tebou nechce stretnúť, pretože tvoj šarm je príliš veľký na to, aby to bola pravda. Si umelecky založená a zasnívaná. Miluješ módu ale musíš byť opatrná. Ľudia si o tebe myslia, že takéto správanie sa mení každý mesiac.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.