unsplash.com

Vzťahy sú komplikované a nie vždy dopadnú tak, ako si predstavujeme. Niekedy je to však o tom, že to ani nevidíme a sme vo vzťahu, ktorý absolútne nefunguje. Tieto veci by ti však mohli otvoriť oči.

Vaša komunikácia je katastrofálna. Ste na seba podráždení, nemáte náladu a vaša komunikácia je na bode mrazu. Nemyslíš si, že to je dostatočné znamenie? Ak to naozaj neviete napraviť a nemyslíte si, že by sa vaša komunikácia mohla zmeniť, niečo ti chce tým život naznačiť.

Všímaš si iných mužov. Začínaš čoraz viac vnímať iných mužov a niekedy máš s nimi aj predstaviť. Zrazu ti nepríde také nezmyselné, že by si bola vo vzťahu s niekým iným.

Váš vzťah je o hádkach. Nerozumiete si a hádate sa viac, ako je normálne. Ste nervózni z toho druhého a vlastne ani neviete, prečo ste spolu.

Nemáte spoločné plány do budúcna. Nepočítate s tým druhým. Už z vás opadlo to, že chcete byť spolu do konca života a už ani neviete, či máte nejaké podobné sny či plány, ktoré by ste chceli v budúcnosti uskutočniť spoločne.

zdroj: Photo by Seth Reese on Unsplash.com

 

Nezaujímate sa jeden o druhého. Už ti je jedno, aký mal deň a čo má nové. Nezaujíma ťa, aké sú jeho pocity a sny. Už sa skrátka nezaujímaš o jeho osobu.

Si unudená. Vieš si predstaviť aj lepší večer, než stráviť ho po jeho boku. Nudíš sa a tvoj čas s ním ti príde absolútne zbytočný a nevyužitý.

Už nie je vo vás žiadna vášeň. Aj keď už spolu nie ste mesiac, chémia by mala medzi vami stále fungovať. To však nie je váš prípad a nielen že fyzická príťažlivosť vyprchala, ale dokonca aj tá mentálna. Už si naozaj nemáte čo povedať.

Ste zo seba nervózni. Vadí ti všetko, čo spraví. Buď je príliš trápny alebo suchý. Skrátka ti vadí jeho správanie, nech je akýkoľvek.

Tvoj priateľ trávi viac času s rodinou a priateľmi, než s tebou. Ak aj ty svoj voľný čas radšej tráviš s inými ľuďmi ako je tvoj partner, skús sa zamyslieť nad tým prečo to tak je.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating