Photo by Loel Balangauan from Pexels

Nie každý si vedľa seba predstavuje ženu, ktorá bude mať vlastné názory a bude vnímať svet inak. Niektorým mužom takýto typ ženy jednoducho nevyhovuje a tu sú dôvody.

Žena, ktorá má hĺbku, je príliš úprimná a tvrdohlavá. Nestačí jej, ak sa má niečo zmiesť pod koberec a dokončiť hádku „neriešme to“. Potrebuje jasné stanovisko a neuspokojí sa s nejakou ľahkovážnou odpoveďou.

Žena s hĺbkou presne vie, čo chce a váži si svoju hodnotu. Preto vie veľmi rýchlo ukončiť vzťah, ak sa jej niečo nepáči a nevie to vyriešiť. Je názoru, že jej vzťah musí byť hlboký a nie len nejaký povrchný.

Žena s hĺbkou sa nedoprosuje. Nebude sa neustále dožadovať pozornosti a ak vie, že je to zbytočné, odchádza. Veľa mužov môže jej emancipácia odradiť.

 

Žena s hĺbkou nestráca čas. Ak v niečom nevidí zmysel, dá to jasne najavo. Váži si svoju hodnotu a očakáva, že takisto to bude rešpektovať aj jej partner.

Žena s hlbokou dušou a pýta filozofické otázky, ktoré nemusí každý zvládnuť. Mnoho mužov nechce niečo hlboké a niečo, čo by ich mohlo na chvíľu vytrhnúť z reality. Nezaujíma ich to, a preto vo vzťahu so ženou, ktorá má hĺbku, to môže byť príliš veľké obmedzenie pre nich.

Žena s hĺbkou potrebuje vzťah plný dobrých, dlhých a kvalitných rozhovor, čo nemusí každého muža baviť. Potrebuje vnímať, že muž je tu pre ňu, no má aj rada svoju samostatnosť,  čo tiež nemusí tolerovať jej polovička.

Žena s hĺbkou má starú dušu, ktorá vie milovať len intenzívne. Nevedie povrchné a plytké vzťahy a od svojho partnera očakáva to isté.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife