Sú veci, ktoré milujeme. Ako zmysluplné konverzácie, prírodu a skvelé seriály. No sú veci, ktoré my, introverti, neznášame. Toto sú veci, ktoré doslova nenávidíme.

1, Hlasné zvuky. Nenávidíme, keď sa niekto hlasno smeje alebo kričí. Potrebujeme pokoj a príjemnú atmosféru, preto neznášame hádky.

2, Veľké svetlá. Máme radi príjemné prostredie s minimom svetla, pretože sa tak cítime komfortnejšie, krajšie a máme pocit, že nie každý nás vidí úplne dokonale.

3, Veľké davy. Neznášame preplnené nákupné centrá, obchody, parkoviská či koncerty. Potrebujeme len pár ľudí okolo seba, inak sme veľmi nervózni.

4, Prespávanie niekde inde. Neznášame prespávačky alebo „chatovice“, kde musíme prespať a ešte dokonca aj s niekým iným. Potrebujeme svoj osobný priestor, pretože si vychutnávame spánok a samotu.

5, Konfrontácia s agresivitou. Neznášame ľudí, ktorí sú výbušní, príliš všetko riešia alebo sú negatívni či dokonca agresívni. Tým sa vyhýbame na kilometre.

6, Nezmyselné konverzácie. Nebaví nás rozprávať o počasí či o niekom inom a ohovárať ho. Veď na svete je toľko skvelých vecí, ktoré stoja za zmienku.

zdroj: unsplash.com

7, Chaos a neporiadok. Ak znesieme neporiadok, tak taký ten náš, inak sme riadne nervózni!

8, Násilie vo filmoch či dokonca v skutočnosti. Neznášame násilie a vyhýbame sa násilným ľuďom či príliš akčným filmom.

9, Príliš veľa práce. A v jeden deň. Všetko si nechávame na poslednú chvíľu, a tak to aj potom vyzerá.

10, Keď máme telefonovať niekomu cudziemu. Neznášame, keď musíme zavolať niekomu, koho nepoznáme. Naozaj máme žalúdočnú nervozitu.

11, Návštevy lekára. Veľa ľudí a dokonca sú aj chorí. Preto sa my snažíme celý rok udržovať svoje zdravie, aby sme nemuseli trpieť v čakárni.

12, Veci, ktoré pre nás nemajú žiadny význam. Ak v niečom alebo v niekom nevidíme zmysel, načo to je dobré? V momente odchádzame. A už sa neukážeme. Sorry.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.