Baran –  Si hrdá na svoju kariéru. V práci tráviš veľa času, a svoju mladosť si venovala hlavne jej budovaniu. Jediné, čo budeš ľutovať je to, že si si nedopriala dostatok voľna. Nesplnila si si nejaké veci zo zoznamu prianí, a to kvôli práci. Nečakaj na to, až príde deň, kedy si ich splníš. Život plynie teraz, tak ho ži.

Býk – Budeš ľutovať, že si strávila priveľa času s tými nesprávnymi ľuďmi. Dlho si zotrvávala v toxických vzťahoch a bola v blízkosti ľudí, ktorí ti ubližovali. A to všetko len preto, že ťa s nimi viazali isté spomienky. V budúcnosti budeš ľutovať, že tvoje štandardy boli prinízke a dovolila si ľuďom správať sa k tebe spôsobom, ktorý si nezaslúžiš.

Blíženci – Robíš veci, ku ktorým ťa dotlačili ostatní, namiesto toho, aby si robila, čo chceš. Budeš ľutovať, že si sa nerozhodovala podľa svojho najlepšieho úsudku, a tak sa ocitla na mieste, kde si vôbec nechcela byť. Mala by si robiť veci, ktoré ťa urobia šťastnou a nenechať sa dotlačiť niekam, len preto, že sa to od teba vyžaduje.

Rak – si príliš sústredená na lásku. Stále sa k sebe snažíš nájsť toho pravého, po prípade si myslíš, že si ho už našla, a tráviš s ním všetko svoj voľný čas. V budúcnosti by si mohla ľutovať, že si sa vzdialila od svojich priateľov a nevenovala im dostatok pozornosti.

zdroj: pexels.com

Lev – trpíš po tichu. AJ keď ťa veľa vecí zožiera z vnútra, nemáš odvahu o nich hovoriť. Si silná, ale každý sme len človek. Preto budeš ľutovať, že si sa tak dlho vnútorne ubíjala, namiesto toho, aby si hovorila o svojich problémoch.

Panna – budeš ľutovať, že si nad všetkým príliš premýšľala. Všetko prehodnocuješ a veľmi ti záleží na názore ostatných ľudí. Dookola si prehrávaš, čo sa mohlo stať inak a ako si mohla reagovať. V budúcnosti budeš ľutovať, že si si skôr neuvedomila, akú zbytočnú váhu si dávala na názor ostatných ľudí.

Váhy – budeš ľutovať všetky tie plány, ktoré si zavrhla. Všetky rande, na ktoré si nešla. Všetky párty, na ktoré si odmietla pozvanie a namiesto toho si ostala doma. Budeš ľutovať, že si častejšie nevyšla zo svojej bubliny a nevytvárala si spomienky, ktoré by trvali večne.

Škorpiónnetráviš dostatok času so svojou rodinou. Vyhýbaš sa spoločným obedom či oslavám. V budúcnosti oľutuješ, že si nevenoval viac času tým, s ktorými si vyrastal a tomu, kto ťa vychovával.

zdroj: pexels.com

Strelec – tráviš veľa času zabávaním sa, zatiaľ čo zabúdaš na prácu. Možno ti v 20 stačí, myslieť na život tu a teraz a nestarať sa o to, čo bude zajtra, no v budúcnosti budeš ľutovať, že si s plnením svojich životných cieľov nezačala skôr. Prestaň prokrastinovať a začni sa snažiť.

Kozorožec – berieš život príliš vážne. Budeš ľutovať fakt, ako rýchlo si dospela a neužila si si dostatok mladosti. Je dobré, že sa dokážeš správať  zodpovedne, ale sem tam by si sa mala odviazať. Daj si prestávku a choď sa zabaviť.

Vodnár – budeš ľutovať to, aká si bola pohodlná. Aj keď si spokojná so svojim terajším telom, mala by si viac cvičiť. Aj keď si teraz spokojná so svojou pokožkou, mala by si jej dopriať patričnú starostlivosť. Čím viac sa o seba budeš starať v 20, tým lepšie sa budeš cítiť v 30.

Ryby – budeš ľutovať, že si sa tak veľmi bála. Bála si sa pozvať na rande niekoho, kto sa ti dlho páčil. Nešla si na dovolenku s priateľmi. Nenabrala si odvahu dať si to tetovanie, po ktorom si tak dlho túžila. Jednoducho oľutuješ všetko, čo si mohla urobiť, ale neurobila.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.