Tieto filmy ťa budú do poslednej sekundy držať v napätí a skončia tak, ako by si nepredpokladala. Desivé momenty a náhle zvraty nechýbajú v týchto záhadných, no neskutočne dejovo perfektných filmoch!

Calibre

Nevinná poľovačka dvoch najlepších kamarátov sa zvrtne v okamihu, keď Vaughn vystrelí.

A Fall From Grace

Láska, ktorá sa premení na peklo. Svadba, ktorá skončí vraždou. Gracin život sa zmení v okamihu, keď zistí, že človek, s ktorým žije nie je ten, za koho sa vydáva. Jej jediná spása je mladá neskúsená právnička.

Prisoners

Dve zmiznuté dievčatká a mnoho podozrivých. Odhodlaný otec, ktorý chce zistiť pravdu, ktorá je celý čas ukrytá pred ním.

Fractured

V podozrivej nemocnici, kde nie je nič také, ako sa zdá. Zúfalý otec hľadá svoju rodinu a spraví pre to všetko, aj keby ho to malo stáť život.

Shutter Island

Dvaja policajti prídu na ostrov vyšetrovať prípad zmiznutej pacientky. Počas toho zisťuje detektív Teddy šokujúce udalosti, ktoré celý prípad zamiešajú.

The Others

Druhá svetová vojna sa končí a Grace čaká na príchod jej manžela. Jej dcéra a syn trpia silnou alergiou na slnko, preto musí celý dom udržovať zatemnený. V hĺbke tohto desivého domu sa skrýva čosi viac, ako len tmavé zákutia.

Get Out

Nevinné zoznámenie s rodinou svojej partnerky sa zmení na boj o život. Nechutné tajomstvo rodiny, ktorá je posadnutá priateľmi ich dcéry.

Gone Girl

Zmiznuté dievča, tisíc odkazov, nekonečno podozrivých a priveľa nevysvetliteľných dôkazov. Jedného dňa zmizne  hviezdna autorka detských kníh Amy. Začína obrovské celoštátne pátranie, no hlavný podozrivý sa stáva jej manžel Nick.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.