@ wetravelgirls / @mymalayalam

Už si určite počula, že na dobrých veciach sa dá aj ušetriť. A o tom, že je to pravda, určite nebudeš pochybovať, ak si prečítaš nasledujúce riadky. Prinášam ti päť vecí, vďaka ktorým budeš spokojná ty aj tvoja peňaženka. 

5. Kozmetika 

Na kozmetiku utráca určite každá z nás nie málo peňazí. Prísť do drogérie a kúpiť všetko čo potrebujeme, našu peňaženku nie vždy poteší. Ale! Prichádza čas na zmenu. Toto je rada najmä pre tie baby, ktoré sa rady rozmaznávajú. Za kozmetiku niektorých značiek nevyhodíš viac ako dve eurá a ver mi, že sa dá aj menej. Napríklad voňavé a vyživujúce pleťové masky nájdeš za 0,99 centov.

4. Ponožky

Ponožiek nikdy nie je dosť. Poznáš ten pocit, keď svoje obľúbené ponožky hodíš do práčky a keď ju vyložíš môžeš sa s jednou naveky rozlúčiť, pretože ju pohltila čierna diera v podobe práčky? Žiadne obavy, na wish.com nájdeš originálne ponožky za jedno euro a ver mi, že ak ich objavíš, na svoje staré ponožky zabudneš.

3. Dáta, ktoré nemíňaš

Cesta do školy dokáže byť neskutočne nudná, ak wifi vo vlaku či autobuse nespolupracuje. Počúvaj Spotify alebo sleduj videá na Youtube bez toho, aby si pritom míňala svoje dáta. Vďaka balíku StreamOn môžeš celý deň streamovať hudbu alebo filmy a nezaplatíš za to ani cent navyše. Netráp sa s wifi a nemíňaj dáta. Streamuj.

2. Kryt na telefón

K telefonovaniu patrí pekný telefón. Toto je najlacnejší spôsob, ako svoj telefón obliecť do pekného krytu, za naozaj malý peniaz. Na stránke wish.com nájdeš kopec krytov za jedno euro. Takže, hor sa do vyberania.

Monday quote 🙂 #mycasehr #maskezamobitele #phonecase

A post shared by My Case Croatia (@mycase.hr) on

1. Lístky za euro

Viedeň je jedno z najkrajších miest Európy. Ak si si ju ešte dobre nepozrela, odporúčam ti ju navštíviť. S eurovými lístkami sa dostaneš do Viedne úplne jednoducho a môžeš si vychutnať krásy mesta, ale aj nákupnú ulicu. Tak neváhaj a zober svoju kamošku na tento super lacný trip.

Už sa nikdy nebudeš pozerať na euro v peňaženke, tak ako predtým. Napíš nám, čo najlepšie si si ty kúpila za euro.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife