Mám taký dojem, že to všetko, čo sa stalo medzi nami, nebol osud. Mohli zato naše uvážené a možno aj neuvážené rozhodnutia. Možno som za to mohla len ja a ty si to jednoducho musel všetko akceptovať. A tvrdím to aj napriek všetkým tvojim slovám, že to tak malo byť. Ty si veľmi dobre vedel, že na takéto myšlienkové vnímanie neverím. Nebol to teda osud ale ja?

Stalo sa toho až príliš veľa medzi nami, aby sme presne charakterizovali tie najväčšie problémy. Dobre, asi som to nedokázala len ja. A vieš prečo? Lebo sme sa o sebe dozvedeli až príliš veľa informácií. Hneď na začiatku sme sa rozprávali o našich najväčších tajomstvách. Len tak. Lebo sme si navzájom skutočne dôverovali.

A znovu plačem. Znovu sú na mojej tvári slzy. A ty o tom nemáš ani tušenie. 

Zdroj: unsplash.com

Naozaj neviem, čo by bolo správne spraviť, aby som sa nemusela cítiť tak hlúpo. Žeby stačilo vrátiť sa späť do toho obdobia, kedy som ťa nemusela mať v myšlienkach. Vtedy, keď som ťa nepoznala. 

Čo ty na to?

Aj keď, rada by som vedela, čo si robil pred niekoľkými mesiacmi. Vtedy, keď sme sa jeden druhému úspešne vyhýbali. No asi sa nikdy nedozviem odpovede na otázky tohoto typu. Vlastne, ty už nie si ten typ človeka, ktorý všetko zahodí za hlavu a nič nerieši. 

Chcela by som vedieť, čo za tým bolo. Lebo toto sa len tak, z ničoho nič nestalo. Na to ťa poznám asi až príliš dobre.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: unsplash.com
Zdroj: unsplash.com 

A nehovor, že to tak nie je. Predsa to obaja veľmi dobre vieme. O tomto ma nepresvedčíš, aj keby si veľmi chcel. 

No znovu mám neskutočné množstvo otázok, na ktoré by som rada počula odpoveď. Nestačí mi len to, že prestanem plakať. Ja len znovu nechcem čakať ďalšie roky, kedy znovu odídeš z mojich myšlienok. A ja ťa prestanem vídať na ulici.

Aj napriek všetkému, čo som ti povedala. Neviem, či si moje názory bral vážne alebo si nad nimi premýšľal. Ty vieš, že na teba sa nedá zabudnúť a že určitých ľudí z môjho života, neviem len tak vymazať.

A ty, si jedným z nich. 

Trápi ma, ak ťa budem musieť znovu odvšade vymazať. A otázne je, či sa mi to naozaj podarí. Znovu to bude len kolotoč nezmyselných výčitiek a otázok. Pomohlo by ak sme poznali odpovede?

Tak mi prosím odpovedz aspoň na túto otázku.. Bol by definitívny koniec medzi nami?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.