Doba je dnes taká, že v skutočnosti nie je žiaden problém niekoho zaujať. Urobíš si dokonalý profil na sociálnej sieti, máš veľa zaujímavých koníčkov, dokážeš sa krásne nahodiť a zo začiatku mať ten najpozitívnejší prístup.

Horšie si je však partnera udržať. Niektoré znamenia majú vyššiu tendenciu skákať zo vzťahu do vzťahu. Je to tým, že svoj záujem strácajú omnoho jednoduchšie ako tie ostatné. Reč je o vodnárovi, strelcovi a blížencovi.  Ešte predtým než sa rozhodneš definitívne ho/ju odpísať, nechaj nám vysvetliť ti, prečo je to tak.

V podstate ide o to, že sa neuveriteľne boja záväzku. Boja sa toho, žeby im niekto ublížil a tak keď sa im niečo prestane pozdávať, radšej zoberú nohy na plecia a utečú. Radšej sa zbalia ešte skôr ako by mali veci nabrať vážny smer. 

zdroj: unsplash.com

Vodnár – milenec na úteku

Ak sa rozhodneš si niečo začať s vodnárom, vedz, že mu/jej budeš musieť lásku predkladať po malých kúskoch. Ani sa nepokúšaj o nejaké vyznanie už po mesiaci. Utečie tak rýchlo, že po ňom neostane nič iné len chladný vánok. Toto vzdušné znamenie patrí medzi najnepolapiteľnejšie zo všetkých. Majú v sebe túžbu žiť podľa seba a robiť si to, čo sami chcú a uznajú za vhodné. Ako náhle začnú cítiť, že je na nich niekto závislý a obmedzuje ich to, nedokážu v tom ďalej zotrvať. To však neznamená, že chcú ostať naveky single. Potrebujú si preskákať viacero vzťahov, aby sa dostali k niekomu, kto im bude úplne vyhovovať a zatrasie ich svetom tak ako nikto pred tým.

 

Blíženec – flirt na rozptýlenie

Blíženci, na rozdiel od všeobecnej mienky, zbožňujú romantiku. Problém je v tom, že nie s jedným človekom. Nedokážu pochopiť, prečo by ich šarm mal patriť len jednému/jednej. Veria, že dokážu byť priateľskí ku každému koho stretnú. V žiadnom prípade nemôžu byť s niekým, kto je žiarlivý. Potrebujú pri sebe človeka, ktorý pochopí ich pohľad na nezáväzný flirt a nebude sa pri tom cítiť neisto. Keď ich začne partner vo vzťahu dusiť, zoberú sa a už ich niet. Majú predsa na výber milión iných možností.

zdroj: pexels.com

Strelec – divoké zviera

Nenásytná túžba po dobrodružstve je to, čo mu/jej bráni vstúpiť do dlhodobého vzťahu. Vzťah si vyžaduje veľa kompromisov a obety. Usadenie sa a založenie  rodiny nie je ich prioritou číslo jeden. Chcú žiť nezabudnuteľný život. Spoznávať svet, objavovať nové miesta a stretávať nových ľudí. Nemajú veľký problém, len tak sa niekoho vzdať, pretože vedie, že tým sa ich svet neskončí. Nie je to ani o tom, žeby nechceli nájsť svoju spriaznenú dušu, práve naopak. Myslia si však, že doma ju nenájdu, a preto musia blúdiť po svete. Ak však narazia na osobu, s ktorou budú môcť zdieľať svoj dobrodružný život, nikdy sa jej nepustia.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.