Každý z náš má občas pocit, že je najvyšší čas zbaliť si svoje caky-paky a vyraziť niekam na cestu. Ďaleko od miesta, kde práve žiješ. Niektoré znamenia, však majú tento pocit neustále. Potreba cestovať a objavovať svet, nové zážitky, farby, vône, kultúry  a tradície, patrí medzi jeden z ich najprirodzenejších pocitov. Rodia sa s ním, a majú ho zakorenený hlboko v srdci. Vieš, o ktorých znameniach je reč?

Strelec – Chce vidieť celý svet

Neexistuje znamenie, ktoré by bolo viac pohltené do cestovania ako strelec. Nemá najmenší problém opustiť svoju komfortnú zónu, kde sa práve nachádza a vydať sa do sveta zažiť nové dobrodružstvo. Ich duša potrebuje neustále podnety, objavovanie a slobodu na to, aby mohla rásť a rozvíjať svoj potenciál. Inak sa stane zatrpknutou a znudenou osobou, ktorej chýba túžba žiť.

zdroj: pexels.com

Baran – Stále v pohybe

Nezastaví sa kvôli nikomu a ničomu. Čas pre neho nie sú peniaze, ale možnosti. Maj svoje vysoké ciele a jedným z tých najdôležitejších je vidieť čo najviac zo sveta, ktorý sa nám núka. Jeho najväčšou výzvou je práve on sám. Potrebuje neustály prísun adrenalínu, aby sa dokázal dotlačiť do krajných situácii, a tým sa formovať. Nemá problém skúšať nové veci a objavovať krásy, ktoré život ponúka. Nezáleží na tom aká divoká, či šialená cesta sa pred ním črtá, baran je vždy ten, ktorý ide do toho.

 

Vodnár – Túži sa stať lepším človekom

Vodnár najprv  cestuje vo svojej mysli. Nelieta v oblakoch, naozaj si vizualizuje  krajiny, ktoré plánuje navštíviť.  Neustále rozmýšľa nad tým, ako by sa z tohto sveta mohlo stať lepšie miesto. Chce pomáhať ostatným, no najprv musí zistiť, kde pomoc potrebujú. Vodnár nikdy nebude len povrchným návštevníkom, ktorý si niekam príde oddýchnuť a načerpať sily. Vždy sa hlboko vžije do kultúry, ktorú navštívi, a snaží sa spoznať, čo najviac lokálnych ľudí, tradícií a neobjavených miest.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.