Keď ťa niekto nahnevá, existuje viacero možností ako to prekonať. Buď sa budeš tváriť, že sa nič nestalo, možno sa pohádate, po prípade sa s nim prestaneš rozprávať alebo mu odpustíš a pohneš sa ďalej.

No niektorí ľudia túžia po spravodlivosti natoľko, že nedokážu zniesť krivdu. A presne takýto ľudia ti kašlú na nejakú karmu, berú osud do vlastných rúk a vymýšľajú ako danú vec, čo najlepšie odplatiť.

Najlepšie bude, ak sa s nimi do žiadneho sváru púšťať nebudeš. Inak by sa mohlo stať, že ti to vrátia aj s úrokmi. Vieš, ktoré znamenia to sú?

Škorpión – jeho novým cieľom bude zničiť ťa

Pokiaľ si si pohnevala škorpióna, tak ti radím, aby si si najala osobného strážcu. Samozrejme, nie doslova, len si dávaj pozor, pretože v jeho očiach ti nič neprejde len tak. Oko za oko, zub za zub! Škorpión sa ubezpečí, že trpíš, potíš sa a bojíš sa ho, len aby si pocítila to, ako veľmi si mu ublížila. Pomstu berie naozaj vážne a vyhrotí ju do takého štádia, že nakoniec bude on ten, kto by sa mal ospravedlniť. No o tom, môžeš iba snívať.

Kozorožec – bude sa pozerať na to, ako zlyháš

Daj si pozor na ego tohto znamenia. Jeho hrdosť nepozná hraníc. Ak ho nejakým spôsobom urazíš, ponížiš alebo zosmiešniš, neskôr to ľutuješ. Aj keď sa bude tváriť, že je všetko v poriadku, za tvojim chrbtom bude snovať plány, ako ti zničiť všetko, na čom pracuješ. Pri tom sa bude pozerať, ako sa tvoj život rúca do záhuby. Zatiaľ čo on si bude pripíjať na tvoj neúspech.

Býk – bude prechovávať zášť dovtedy, kým ťa ňou pomaly neotrávia

Väčšina ľudí rokmi zabudne na všetko zlé, čo sa im prihodilo. Pre človeka narodeného v znamení Býk, to však neplatí. Jeho pomsta býva chladná, vykalkulovaná, pomalá a nevyhnutné smrteľná. Dávajú si načas, až kým sa nepristihneš pri tom, že tvoje šťastie je nenávratne preč. Sú príliš pragmatický na to, aby bola ich pomsta drastická. Práve naopak, postupne ti do života budú vnášať negatívnu energiu, až kým ťa tým úplne neotrávia.

 

zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.