Unsplash/George Gvasalia

Či tomu veríš alebo nie, i znamenie zverokruhu má veľký vplyv na to, ako sa človek prejavuje a celkovo na jeho charakter. Veď preto nie nadarmo ich máme! Dnes ti prinášame tú várku znamení, ktorým (žiaľ) hviezdy primiešali, že nedokážu milovať úprimne, lebo až príliš sú zahľadené do seba.

Teda, pokiaľ sa do ich života nepritrafí naozaj osudová osoba, ktorá to všetko môže zmeniť. Si pripravená na tento zoznam? Pohodlne sa usaď a spoznaj znamenia zverokruhu, ktoré majú problém úprimne a nadovšetko milovať!

Býk

Muž v znamení býka je veľmi komplikovaná osobnosť a práve preto je ťažké byť s ním aj vo vzťahu. Mnohokrát u neho víťazí tvrdohlavosť, pokiaľ chceš, aby si sa s Býkom nehádala nonstop, budeš musieť viacmenej ustúpiť ty. Ak si s ním už vo vzťahu, nedaj mu dôvod žiarliť, pretože jeho majetnícke sklony vám urobia vo vzťahu šarapatu.

Je príliš zahladený do svojich pocitov a to, čo chce on. Veru, len málokedy hľadí na to, čo by si chcela ty. Jeho nepeknou črtou vo vzťahu je aj neúprimnosť.

zdroj: Pexels/Jonathan Borba

Škorpión

Opäť veľmi komplikovaná a tvrdohlavá osoba. Podobne ako pri Býkovi, tak aj muž v znamení Škorpióna musí mať stále pravdu a neustúpi ani o krok. Len on a on a on. Bude sa biť do poslednej chvíle, aj keď vie, že chybu urobil on.

Nechce si však pripustiť možnosť pochybenia. Nie je vhodný ani na dlhodobý vzťah, pretože nevie, ako sa má správať, príliš myslí na seba, je sebecký! Vôbec sa nepozerá dopredu, zaujímajú ho len vlastné potreby.

Vodnár

Vodnár je zas zvláštna bytosť. Snažiť sa ho pochopiť nemá veľmi veľký význam, pretože ani on sám sebe nerozumie. Avšak ku svojej spokojnosti nikoho nepotrebuje a už vôbec nie partnerku. Radšej uprednostní ženu na pobavenie, no žiadne záväzky.

Je ho veľmi ťažké ohúriť a niekedy sa stane, že sa vo vzťahu začne extrémne rýchlo nudiť, preto z neho aj odíde. Bez akýchkoľvek výčitiek, ako sa cíti druhá strana.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy