Každý človek má iné zmýšľanie, iný inteligenčný potenciál. Vplyv naň má nie len vzdelanie, výchova či záujmy, ale najmä to, s čím sme sa už narodili. Aj keď sa učíme celý život, niektorí ľudia sú prirodzene bystrejší. Tieto 3 znamenia patria k tým najinteligentnejším ľuďom.

Škorpión

Človek narodený v tomto znamení je prirodzene citlivý a vnímavý. Nad rozumovou inteligenciou prevyšuje preto tá emocionálna. Svojou pozornosťou vníma mnohé fakty, ktoré si ľahko zapamätá. Vyzná sa v ľuďoch a nenechá sa oklamať falošnosťou.

Vie, čo má kedy urobiť a čo povedať, aby to bolo správne. Svoju prirodzenú vnútornú múdrosť si naplno uvedomuje, no využíva ju tak, aby sa nad nikým nepovyšoval.

Vodnár

Človek narodený v znamení Vodnára je priateľský, milý a pokojný. Okrem toho má tvorivú dušu a miluje spoznávať nové veci. Vďaka tomu nájde riešenia tam, kde iní už cestu nevidia. Preto ho v skratke charakterizuje vynaliezavosť a prirodzená bystrosť.

Je to presne ten človek, ktorý sa v škole nemusel bifľovať, a aj tak vedel všetko. Ideálnou prácou je pre neho tá, v ktorej môže svoj inteligenčný potenciál naplno a kreatívne využívať.

Baran

Aj človek narodený v znamení Barana patrí k inteligentným osobnostiam. Charakterizuje ho najmä rozhodnosť, bojovnosť a aj tvrdohlavosť. Svoju šikovnosť však vie šibalsky využívať tak, aby ňou manipuloval s inými ľuďmi, čo sa mu aj darí, keďže dobre vie, ako na to.

Miluje, keď si vďaka svojej bystrej mysli ide za svojimi cieľmi. Má cit pre klamstvo, takže ho tak ľahko neokabátiš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.