Ak si milovníčka príbehov, ktoré napísal sám život rovnako ako ja, tieto by si si mala určite prečítať.

R. Tlhabi AFRICKÁ LÁSKA

Kniha je skutočným príbehom afrického dievčaťa, ktorý silno a veľmi emotívne opisuje hrôzy a utrpenia, ktoré prežívajú bezmocný Afričania. Príbeh jedenásťročnej Redi Tlhabi sa začína v Sowete pri juhoafrickom Johannesburgu. Od útleho veku je vystavená ponižovaniu, násiliu rovnako ako jej rovesníčky. Znásilňovanie a krvavé bitky sú v Sowete bežné a normálne, nikto nevie či ešte o hodinu bude na žive. Redi sa zamiluje do jedného chlapca z ulice- Mabegzom. Mabegza jedného dňa zabije  pouličný gang  a Redi si nevie predstaviť čo bude bez svojej spriaznenej duše robiť..

T. Melasová TOVAR

Tatiana brala drogy od výmyslu sveta celých dvanásť rokov a jej vtedajší stav nazývajú feťáci krízou. Kto neskúsil, čo je to kríza po heroíne, ťažko pochopí. Pichala si čierny heroín, ktorý je oveľa silnejší a nebezpečnejší ako ten bežný. Prišla rovno z ulice, kde robila prostitútku a podľa toho aj vyzerala. Jedného dňa sa však rozhodla, že  chce s takýmto životom skoncovať.

K. Piper KRÁSNA

Do 24 rokov mala Katie Piper krásny a takmer dokonalý život. Bola mladá a krásna na najlepšej ceste splniť si svoj sen. Chcela sa stať modelkou a televíznou moderátorkou. Kým nespoznala  na Facebooku Daniela Lyncha, potom sa jej život zmenil na nočnú moru… keď ju uväznil v hotelovej izbe a brutálne znásilnil, tajne dúfala, že sa jej podarí na všetko zabudnúť. Danielova chorobná žiarlivosť však nemala hraníc. Aby dokonal svoju šialenú pomstu, najal si chlapa, ktorý jej vylial do tváre kyselinu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.