Každý človek vníma a spracováva podnety inak. Podľa toho, čo si ľudia ako prvé všímajú, sa toho dá veľa zistiť aj o ich osobnosti. Portály Mind Journal a Higher perspective prišli s jednoduchým testom, ktorý toho o tebe veľa prezradí. 

Pozri sa na nasledujúci obrázok a bez rozmýšľania a hľadania odpovedz, čo si videla ako prvé. Dozvieš sa o sebe niečo nové?

ČO VIDÍŠ NA OBRÁZKU AKO PRVÉ?

themindsjournal.com

Čo vidíš na obrázku?
VIDELA SI TVÁR?
Ak si ako prvé na obrázku zaregistrovala tvár, znamená to, že sa na svet pozeráš vo veľkom. Zrejme si optimistický človek, ktorý miluje všetko kreatívne. Máš veľké sny a vieš, ako dosiahneš vytúžený cieľ. Veci hovoríš otvorene a konáš tak, ako to cítiš.
VIDELA SI PSA?
Ak si ako prvé na obrázku zaregistrovala psa, znamená to, že si človek stabilný, vyrovnaný a vždy sa riadiš svojím rozumom. Vo vzťahoch - romantických i priateľských, si verná a preto je na teba vždy spoľah. Máš v živote hodnoty, ktoré sú pre teba dôležité a riadiš sa nimi.
VIDELA SI PRIEPASŤ?
Ak si ako prvé na obrázku zaregistrovala priepasť, znamená to, že si človek priateľský a svet vidíš realisticky. Nebojíš sa žiadnej výzvy, pretože nie je nič, čo by si svojou rozvahou nedokázala. Nikoho nesúdiš, pretože každá minca má vždy 2 strany. V živote sa vieš prispôsobiť novým veciam.

Zdroj: themindsjournal.com, higherperspectives.com, youtube.com/MindGames

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.