Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Čokoľvek teraz robíš, zastav na pár minút a odovzdaj sa mi. Sústreď všetku svoju energiu na mňa, na moje nežné bozky na tvojom krku, na vášnivý dotyk medzi stehná a nekončiaci pohľad do očí.

Tvoje oči sýtej farby teraz nevedia prestať hypnotizovať moje. Zlato, ja viem, že na mňa myslíš, viem ako sa cítiš, keď čítaš moje riadky a presne toto potrebujem k životu. Bažím po tvojich perách, po nezmyselnom smiechu, keď ťa pred spánkom objímam.

Chcem, aby si ma milovala viac ako svoju obľúbenú knihu, aby si si pri každej maličkosti spomenula na môj smiech, tak ako ja neviem prestať myslieť na naše spoločné chvíle, keď preležíme upršané rána v teplých perinách.

Neviem zabudnúť, vlastne, nechcem zabudnúť na značku tvojho parfému, na presedené večery v aute, pozorovať hviezdnu oblohu, bozkávať sa na predných sedadlách, bozkávať sa v kine pred začatím filmu, počas filmu a neskôr u teba, v perinách jemne fialovej farby, zabudnúť na hodnotu času, na povinnosti druhého dňa. Teraz, keď už viem, čo znamená ľúbiť, nemám v pláne prestávať, práve naopak.

Milujem naše puto, ktoré máme vďaka mojim článkom, vďaka tej atmosfére, predstavám a zapamätaným vôňam. Každý deň, keď čakám v zápche, keď trávim čas pri jedle, večer v perinách, myslím na nás dvoch, na vzťah autora a čitateľa, chcem ti odovzdať všetko, čo ti iný muž nedáva a budovať to dlhoročne.

Pamätám na večer, keď som ťa silno objímal vo vani plnej peny, hral sa ti s bradavkami a postupoval nižšie. Ležím, mierne opretý o kraj vane, z ktorej len tak tak nevyteká pena. Ty, uvoľnene ležíš mne medzi stehnami, tvoje rozpustené vlhké vlasy ma šteklia na bedrách. Teraz vlastním tvoje prsia obalené v pene, cítim tú lásku vo vzduchu a dala by sa krájať. Jednou rukou majetnícky držím tvoj pravý prsník, zatiaľ čo druhou mierim presne tam, kde je najviac horúco z toľkého vzrušenia.

Musíme to stihnúť skôr ako vychladne voda. Preto beriem suverénnosť do vlastných rúk. Rýchlovku pred spaním určite neodmietneš. Krúživým pohybom začínam kolo, ktoré bude lepšie ako ktorýkoľvek kolotoč. Chcem počuť hlasné tóny vzrušenia, chcem cítiť tú triašku v podbrušku, keď orgazmus napáda tvoj mozog. Presne viem, že rukou to máš najradšej, že iné veci idú teraz bokom, takže kráska, uvoľni sa, zahoď myšlienky na tvojho ex, utop ich vo vani plnej orgazmu a venuj mi jeden veľký bozk.

Tá chvíľa, keď si celá v kŕči z toho najkrajšieho dôvodu je nezabudnuteľná. Mám rád svalovicu na rukách, keď viem, že to bola dobrá a zmyselná práca. Jediná vec, ktorá mi dáva naozaj zmysel, je miestnosť plná orgií, plná tvojich slastných vzdychov, úprimného smiechu, keď šepkajúc moje meno do priestoru vytváraš ozvenu v našich srdciach.

S láskou vyhlasujem, že sex s tebou mám najradšej, že bez teba je každý deň len premárnený, že neviem zakryť slzy v očiach pri predstavách odlúčenia. Všetky veci v mojom živote robím podvedome tak, aby to nám dvom dávalo zmysel a budúcnosť. Preto kedykoľvek budeš potrebovať moju oporu, vrúcnu dlaň a bozk na čelo pred spaním,vyťukaj, tak jednoduché číslo a ver mi bejby, zdvihnem do sekundy.

Pusu.

Sponzor sekcie je Zerex

Komentáre