Tam niekde vonku je človek, ktorý sa ťa snaží nájsť v každej jednej osobe, ktorú stretne.Tam niekde vonku je človek, ktorý chce cítiť lásku a možno je práve teraz z nej aj sklamaný. Blúdi svetom, spoznáva ľudí, dôveruje, sklame sa, žije ďalej. Cestuje, spoznáva, objavuje, chce, túži. Túži po láske, po jednoduchej, vrúcnej a nádhernej. Má tie hodnoty, ktoré ty hľadáš. Nie je dokonalý, kto však áno? No je to ten, ktorý ak príde do tvojho života, budeš hneď vedieť, že je to on. Ten pravý. Ten, ktorý si ťa bude vážiť. Ten, s ktorým láska nebude ťažká. Ten, ktorý o láske nebude hovoriť nepekne a nebude sa jej brániť. Ten, kto potrebuje presne také dievča, akým si ty. A ty potrebuješ jeho.

Snaží sa ťa nájsť v každej osobe, ktorú stretne. Hľadá ťa, no zatiaľ márne. Aj tvoje hľadanie je márne, tiež ho nevieš nájsť. No ver, mi, že sa raz nájdete. A vtedy to pochopíš.

Ja nehovorím o Pánovi Dokonalom, ktorý bude spĺňať všetky tvoje požiadavky a bude neuveriteľné okúzľujúci. Ja hovorím o normálnom mužovi. O tom, koho hľadáš. Možno si to neuvedomuješ a hovoríš, že ty nikoho nehľadáš, ale každý chceme lásku a aj keď sme občas sklamané, túžime po dobrodružstve plnom citov a nádherných okamihov.

zdroj: unsplash.com

„Môj otec hovorí, že ak sa raz zamiluješ, zmení ťa to navždy a nezáleží na tom, ako moc sa budeš snažiť, ten pocit skrátka nezmizne.“ (Nicolas Sparks)

Možno aj ty teraz blúdiš takisto ako aj on. Možno teraz skúšaš, učíš sa a premýšľaš. Možno si ešte potrebuješ niečo zažiť, niečo pochopiť a posunúť sa ďalej. Možno ešte nie je ten správny čas. Možno ťa ešte nenájde a ty nenájdeš jeho.

Čas. Vydrž, drahá.

Nájde ťa a ty nájdeš jeho.

Buď trpezlivá.

Poviem ti jedno. Tam niekde vonku je človek, ktorý sa ťa snaží nájsť v každej jednej osobe, ktorú stretne. Snaží sa nájsť to, čo hľadá. Možno ťa nájde zajtra, možno o pár mesiacov či rokov. Prosím, počkaj naňho.

Drahá moja, ver, že príde.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.