Je takisto nenápadný ako silná žena. A tiež si ho nemusíš vždy všimnúť. Na jednej strane vie byť veľmi nenápadný, no niekedy si ho hneď všimneš, pretože je niečím zvláštny. Je iný. No ja nehovorím o jeho fyzickej kondícií ani svaloch. Hovorím o tom, čomu už dnešná doba chápe trochu menej a hovorí, že dnes to už ľudia moc neriešia. Naše vnútro. Jeho vnútro. Na jednej strane ti ten chalan neskutočne učaruje, no na druhej ho môžeš prehliadať dokým to na ňom nespoznáš sama. A vtedy mu už neodoláš. Je jedinečný. Na prvý pohľad absolútne vyrovnaný sám so sebou, no vo vnútri občas zmätený a neistý. Tak ako vie hodiny ustavične hovoriť, vie byť aj veľmi tajuplný a tichý. Drží sa hesla: „Slovo robí chlapa.“

large-10

pinterest.com

Je veľmi zručný a nemá problém stráviť celý víkend u dedka a rúbať mu drevo. Zaujíma sa o svet a jeho problémy. Miluje prírodu a horské chaty, z ktorých rád chodí na túry. Svoju ženu nepodvádza a vždy sa vie s ňou o problémoch porozprávať. Vyberá si ženu veľmi zodpovedne a nechce žiadnu lacnú či ľahkomyseľnú. Uvedomuje si, že chce mať milú, slušnú a dobrú ženu, ktorá by s ním zdieľala šťastie a radosť. Spolu s ním by oslavovala lásku, ktorú si zaslúžia.

Nemá problém nikomu pomôcť a zaujíma sa o druhých ľudí. Na svoju rodinu nedá dopustiť a veľmi rád s ňou trávi čas. Miluje potichu no celým srdcom. Priateľov si vyberá veľmi poctivo. Je veľmi spontánny a vie len tak na pár dní ísť stopovať do Nórska. Veľmi rád sa učí niečomu novému a výzvam hovorí jasné ÁNO.

large-7

pinterest.com

I keď je silný chlap, hovorí, že aj muži by mali plakať a za svoje slzy smútku sa nehanbí. Smrť berie iba ako ďalšie dobrodružstvo. Zbožňuje smiech! Je ľudsky sebavedomý a nehanbí sa za svoje činy či názory. Žena je preňho jemná bytosť, ktorá by sa mala ochraňovať. Je to veľký gentleman, ktorý si váži ženy. Ku svojej matke sa správa ako ku kráľovnej a ak s ňou má dobrý vzťah, veľmi rád sa jej pýta na názory a nechá si dobre poradiť. Nie je metrosexuál, ale má rád svoj vkus a štýl. Je za to, aby muž vždy voňal.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Verí v niečo. V Boha, v seba, v iných. Jednoducho verí a pomáha mu to na ceste životom. Nemá problém zahrať si tenis, hokej alebo si len tak ísť zabehať. Je otvorený výzvam. Snaží sa každý deň zlepšovať. Vie si priznať svoje chyby a neustále pracuje na tom, aby ich zmenil na plusy. Je toho názoru, že človek by sa mal stále rozvíjať a spoznávať. Miluje cestovanie a nemá problém nasadnúť na vlak a odísť. Je veľmi inteligentný, rád číta a vzdeláva sa vo filmoch. Stojí pri svojej žene v dobrých i zlých časoch. Vychutnáva si každý okamih naplno a veľmi rád spoznáva ľudí. Vždy vie poradiť a vypočuť, preto si ho veľa žien popletie ako najlepšieho priateľa namiesto svojho muža.

josh-hartnett-20040902113942171-000

pinterest.com

Nezatracuje lásku, aj keď sa už popálil. O svojich bývalých priateľkách hovorí vždy s úctou a rešpektom. Akceptuje, keď sa niečo nevydarí a prijme to. Život berie ako veľké dobrodružstvo, ktoré by sme si mali užiť. Je vďačný a veľmi rád používa slovo Ďakujem. Nie je závislý od ľudí, vie, že vždy niekto príde a odíde. Vždy sa vie zastať svojich priateľov a rodiny. Ak miluje, tak naozaj vrúcne.

Hovorí, že je stvorený pre lásku a pre život. Váži si samého seba a vie, kedy je čas odísť. Vždy sa správa ľudsky. Vie každého potľapkať po ramene a povedať, že to bude dobré. Vždy rád podporí svoju ženu a je na ňu vždy hrdý.

Je podobný silnej žene. A vie, že silná žena naozaj žije.

Vám, silným mužom, ktorých si nesmierne vážim a rešpektujem. 

Viem, že existujete.

 

Komentáre