Neznášam to, ak niekto povie, že sú ženy naivné. Prečo?

Takisto ako aj existujú hlúpi muži, existujú aj hlúpe ženy. My, opačné pohlavia, si naozaj nemáme čo vyčítať. Avšak ak nie si zlomená láskou, smutná a demotivovaná, vieš, že skutočná láska existuje a ten správny chlap niekto čaká na teba. Neklamme si. Dobre vieme, že chceme muža, ktorý bude vyzerať dobre. Je to úplne normálne. Avšak čo jeho vnútro?

Áno, teraz myslím jeho dušu. Myslím to, aký by mal byť, ako by sa mal správať. Nehovor, že ti to je jedno. Nehovor, že žiadny o teba ani nezakopne alebo že tvoje požiadavky sú čím ďalej menšie. Tvoj muž by mal byť tvoj princ. Si princezná a neskôr kráľovná, prečo si však niekedy vyberáš mužov, ktorí sú maximálne sebeckí a arogantní? Možno v tom je ten problém. Hovoríš, že láska už nie je taká krásna, že dnešné vzťahy nevydržia dlho a ak si niekedy niekoho nájdeš, určite sa rozídete. Hovoríš, že radšej budeš sama ako niekoľkonásobne rozvedená. Avšak možno niekde čaká na teba človek, ktorý by ti všetky tvoje názory rozvrátil.

Zdroj: pexels.com

Určite i ty premýšľaš nad tým, aký má byť. Chceš muža, ktorý bude milý. Ktorý sa nebude za teba hanbiť a ty sa budeš v jeho náručí cítiť bezpečne. Vieš, že nebude dokonalý a chceš len jednoducho chlapa, ktorý si dokáže priznať chyby, ktorý sa vie ospravedlniť a pohnúť sa vpred.

Chcem sa vydať za muža, ktorý bude šikovný a múdry. Ktorý mi poradí, ak niečo robím zle. U ktorého nájdem oporu, ktorý ma predstaví svojim priateľom ako svoju nádhernú ženu. Ktorý nebude neustále hovoriť iba o športe v TV ale vypočuje ma a pomôže mi. Ktorý so mnou bude zdolávať hory, bude milovať prírodu a bude si vážiť lásku a oslavovať ju. Chcem, aby vyjadril svoje emócie a nebál sa sĺz.

Chcem sa vydať za muža, ktorý ma bude podporovať, nebude sebecký a bude chápať, ak budem chcieť odísť na pár dní. Chcem muža, ktorý bude mať zmysel pre humor, ktorý ma nebude podceňovať a ktorý bude chápať naše zlé obdobia. Verím, že sa raz vydám za muža, ktorý mi utrie slzy, keď budem plakať. Verím, že s ním budeme skvelý tím a budeme sa navzájom podporovať. Verím, že vytvoríme pre naše deti nádhernú atmosféru lásky, ktorá ich naučí do budúcna vidieť lásku ako tú, ktorá skutočne existuje.

Zdroj: pexels.com

Verím, že sa môj budúci nebude hanbiť za lásku a nebude sa jej ani báť. Verím, že bude chcieť budovať každý deň niečo pekné a mimoriadne. Dúfam, že môj muž mi bude tolerovať moje zlé dni a nevzdá to hneď prvý mesiac.

Chcem sa vydať za muža, ktorý bude chápať, že sme stále slobodní ľudia. Verím, že bude mať rád tanec a bude chcieť ísť so mnou na môj vysnívaný ples. Dúfam, môj budúci, že ma budeš rešpektovať a chápať moje potreby. Viem, že budeš naozaj správny muž.

Môj budúci muž, verím, že existuješ. 

Verím, že dobrí muži existujú.

Verím, že pre teba budem dobrou ženou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.