unsplash.com

Vraví sa, že ženská myseľ patrí medzi najväčšie záhady ľudstva. V okolí každého z nás, sa nachádzajú ženy (sestry, kamarátky, frajerky, mamky ), ktoré sú narodené v určitom znamení. Poďme sa pozrieť na to, čo majú rady a čo im naopak prekáža, na základe znamenia, v ktorom sa narodili.

Baran – žije aktívnym spôsobom a rada sa obklopuje ľuďmi, ktorí majú rovnaké záujmy. Je loajálna a za každú srandu. Avšak nerada ostáva dlho na jednom mieste, a preto potrebuje byť neustále v pohybe.

Býk – domácnosť pre ňu veľa znamená, a tak venuje značnú časť energie do budovania svojho domova. Je rozumná a miluje svojich priateľov a rodinu. Vo vzťahu vyžaduje vernosť a romantiku, no zároveň sa nesmie nudiť.

Blíženec – kombinácia, vtipu, inteligencie a neustálej žiadostivosti po živote z nej robí naozaj komplikovanú ženu, ktorá je však stále pripravená čeliť rôznym životným nástrahám  a dobrodružstvám. Je zvedavá a túži spoznávať nové veci.

Rak –žena v tomto znamení je súcitná a emocionálna, preto do svojho života priťahuje ľudí, ktorým neustále pomáha. Jej húževnatá povaha z nej robí skvelú kamarátku, ktorá vie zvládnuť zložité povahy ľudí a životné udalosti.

zdroj: unsplash.com

Lev –rodený vodca. Jej povahové vlastnosti ukazujú na to , že miluje byť v centre pozornosti, je hlučná a plná energie. Má veľmi výraznú osobnosť, ktorá jej pomáha byť populárnou v spoločnosti. Na to aby ju ľudia rešpektovali, potrebuje ovládnuť svoj šéfovský temperament.

Panna –  dokáže zorganizovať takmer všetko a to vďaka jej praktickosti. Chaos má pod kontrolou, a ak za ňou príde skutočne vynervovaný človek, ona je tá pravá na to, aby ho upokojila. Je to vcelku jednoduchá a praktická žena, avšak má veľmi široký rozhľad.

Váhy – snaží sa nájsť rovnováhu a to vždy a všade.  Objavuje rovnováhu v živote a preto sa hodí do zamestnania, ktoré potrebuje sprostredkovateľa. Verí v harmonické riešenie argumentov, pri ktorých aj tak nakoniec zvíťazí rozum nad citmi.

zdroj: unsplash.com

Škorpión-  jej dynamická osobnosť ju robí skvelým šéfom. Rada sa obklopuje svojimi priateľmi a za každú láskavosť sa odplatí desaťnásobne. Je tajomná a do svojho vnútra si pustí naozaj len človeka, ktorému na 100% dôveruje.

Strelec – Jej poctivosť zistíš pri rôznych rozhovoroch s ňou, a je naozaj nákazlivá. Toto dievča je veľmi priateľské a dobrodružná povaha ju núti stále objavovať nové miesta. Preto je pre ostatných jej život vzrušujúci a zaujímavý.

Kozorožec – byť jej priateľkou môže byť chápané ako česť. Do svojho blízkeho kruhu totiž nových ľudí nepúšťa ľahko a ani často. Niekedy má problém s ukazovaním emócii a môže sa zdať ľahostajná, čo však nie je pravda.

Vodnár – je jedným z najviac jedinečných a inovatívnych ľudí zo znamenia zverokruhu. Vodnárka premýšľa, cíti a robí čokoľvek bez ohľadu na to, ako ju ostatní vnímajú. Je to tá pravá osoba, za ktorou pôjdete s problémom, ktorý zdanlivo nemá žiadne riešenie.

Ryby – táto žena je kreatívna, intuitívna a vždy hľadá spôsoby ako sa vyjadriť. Vďaka svojej citlivosti  vie pomôcť a podporiť ľudí v ťažkých životných situáciách. Jej stupeň empatie je veľmi vysoko.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife