Investovať do nadčasových kúskov je lepšie, ako podľahnúť trendom na jednu sezónu, hlavne ak sú kúsky nekvalitné. Som názoru, že ak máš ujasnený svoj štýl, najlepšie je investovať do vecí, ktoré ti vydržia pár rokov, budú kvalitné a ľahko kombinovateľné. Preto som pre teba pripravila zopár kúskov, do ktorých sa skutočne oplatí investovať!

Rifle

Či už dávaš prednosť širokým, zvonovým alebo obtiahnutým, do riflí sa rozhodne oplatí investovať. Najlepšie však je, ak máš troje rifle (čierne a modré tmavé a bledé) a to cigaretového strihu s vysokým pásom, ktoré môžeš obmieňať. Plus moja rada znie, že každej žene pristanú rifle s vysokým pasom, pretože pekne predĺžia postavu.

Biela a čierna košeľa

Je jedno, či dávaš prednosť bielej alebo čiernej, košeľa jednoduchého strihu by u teba určite nemala chýbať. Tento základný kúsok ti pomôže aj vtedy, keď nebudeš vedieť, čo na seba. Dá sa ľahko kombinovať a zakomponovať do outfity v ktoromkoľvek ročnom období.

View this post on Instagram

Sunshine is the ultimate saving grace 🌞

A post shared by Hélène Heath (@heleneisfor) on

Kabelka

Či už cross-body alebo shopper bag, do kvalitnej kabelky sa rozhodne oplatí investovať! Predsa len ju určite používaš každý deň. Najlepšia kabelka je rozhodne tá, ktorá sa dá taktiež zladiť s viacerými outfitmi. Pri kúpe nezabudni na jej praktickosť.

Trenčkot

Trenčkot je druh plášťa, ktorý ja osobne nosím od jari až po jeseň a rozhodne nielen v daždivých dňoch. Nesmrteľná klasika, ktorá sa dá skutočne kombinovať so šatami, gúmakmi, riflami a mnoho inými kúskami. Nielen že vyzerá štýlovo, ale je veľmi efektný a vyzerá luxusne.

Slnečné okuliare

Takisto, ako aj pri rifliach, aj pri slnečných okuliaroch je diskutabilné, čo preferuješ ty. Či už menšie alebo väčšie, či klasické čierne alebo tigrované, výber nechám na teba. Tiež som bola toho názoru, že prečo by som si mala kupovať drahé okuliare, keď som ten typ, ktorý ich ľahko prisadne či stratí, avšak pri drahších okuliaroch nejde len o značku, ale aj o to, že sú skutočne kvalitné nielen ako módny doplnok, ale aj ochrana očí.

Rolák

Pre mňa jeden z najženskejších kúskov, ktorý bol kedysi zatracovaný nielen mnou. Časy sa menia a dnes je rolák nesmrteľná klasika, ktorá sa naozaj hodí ku viacerým módnymi kúskom. Ja ho najradšej nosím ku kabátu a tak mi pekne predĺži siluetu. Šedý, klasické čierny, béžový- výber je na tebe! Najlepšie vyzerá rolák s vyčesanými vlasmi a neboj sa ani dlhších náušníc, ktoré dodajú šmrnc.

Kožená bunda

Jeden z mojich kúskov, na ktoré nedám dopustiť. „Stálica“ ženského šatníku sa hodí sa či už k rifliam, k šatám, k vysokým opätkom alebo k teniskám. Extra pohodlnú a koženú bundu si môžeš kúpiť v rôznych farbách alebo aj dlhšieho strihu.

View this post on Instagram

When the jewelry makes the look ⚡️. @parpalajewelry

A post shared by Erica Hoida (@fashionedchicstyling) on

Hodinky

Kúsok, do ktorého som nikdy extra neinvestovala a to bola tá najhoršia chyba. Síce je fajn, že si z Aliexpresu objednáš pekné hodinky za 3 eurá, ale ich životnosť je naozaj krátka a keby si mám spočítať, koľko hodiniek som už mala, naozaj som mohla mať jedny poriadné. Hodinky sa hodia k rôznym outfitom a dajú sa naozaj rôzne kombinovať, preto, ak sa do nich rozhodneš investovať, zvoľ si tie, ktoré zladíš naozaj skoro so všetkým.

Tenisky

Ak si žena, ktorá si potrpí na pohodlie, potrp si aj na dobré tenisky! Investuj do tých, ktoré vieš, že skutočne vynosíš a pár sezón ti vydržia. Je hlúposť si kúpiť lacné, ktoré ti nevydržia ani jednu sezónu a tak len zbytočne vyhadzuješ peniaze, za ktoré si už mohla mať skutočne kvalitné tenisky.

Kabát

Ak cez zimu preferuješ kabáty, vždy je dobré zainvestovať do takých, ktoré ti vydržia niekoľko sezón. Túto zimu sú populárne dokonca aj žlté alebo zelené army kabáty. Je samozrejme na tebe, akú farbu si vyberieš, ale ja som si momentálne túto zimu zaobstarala hnedý aj kvôli praktickému ladeniu s inými kúskami.

View this post on Instagram

OOTN winter layers ✨

A post shared by Sasha Simón • LolaRio/Style (@lolariostyle) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.