Ako zakryť bruško

Po svete chodia milióny žien a každá z nich vyzerá úplne inak. Máme iné vlasy, inú tvár aj iný typ postavy. Vysoké, nízke, štíhle, plnšie, … aj tak nás všetky spája jedno – chceme vyzerať dobre a pomáhame si k tomu i oblečením. Snažíme sa ukázať to, čo sa nám na nás páči a zároveň maskovať to, za čo sa tak trochu hanbíme. Častokrát sú to práve, ako sa hovorí, ženské krivky. Ako zakryť bruško oblečením?

Väčšie bruško, oblejšie boky či zadok, ktorý by sme chceli mať o čosi menší. Môžeš sa akokoľvek veľmi milovať a vyznávať sebalásku, no to, že si každá takáto žena prešla aj starosťami pred zrkadlom, nemôžeš zaprieť. Ak aj ty patríš do tejto skupiny, potom dobre vieš, aké je to tam stáť a premýšľať, čo dať na seba, aby si nevyzerala ako vo vreci na zemiaky a zároveň schovala to, čo nechceš, aby bolo príliš na očiach.

To, že nevyzeráš ako tvoja kamoška, ktorá nosí o 2 čísla menšie oblečenie, ešte neznamená, že sa musíš vzdať trendy kúskov a chodiť oblečená nenápadne, aby sa na teba radšej nikto nepozeral. Móda a štýl je tu pre každého, a ak sa chceš cítiť naozaj dobre, potom ti stačí poznať zopár trikov, ktoré ti tvoju dilemu uľahčia.

Aké farby si zvoliť? Ako sa opticky zoštíhliť? Alebo ako sa stajlovať tak, aby boli tvoje „nedokonalosti“ skryté? V nasledujúcich videách, ktoré sme pre teba vybrali, nájdeš odpovede, ale aj praktické triky.

Ak miluješ módu a rada sleduješ najnovšie trendy, neprehliadni ani náš nedávny článok, ktorý ti odhalí top hity zimnej sezóny. Tieto 3 typy zimných búnd sú aktuálne najštýlovejšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista