Bol si prvým mužom, do ktorého som sa naozaj zamilovala. Predstavoval si lásku takú, o ktorej sa spieva v amerických love songoch, takú, podľa ktorej sa točia celovečerné filmy, a lásku takú, o ktorej som tak dlho snívala.

Dala som ti svoje srdce. Bolo na dlani. Dala som ti možnosť spoznať ma tak ako ma ešte nikto nepozná. V mojich očiach si bol totiž výnimočný. A jediný. Nik iný sa ti nemohol vyrovnať. Bol si iba ty. Ty, kvôli ktorému som bola schopná meniť rozhodnutia, prehodnocovať svoj život a dokonca aj mnohé obetovať.

zdroj: pexels.com
To, že som ťa stretla, bol osud. A to, že som ti odpustila prvýkrát, bola láska. Ale to, že som ti odpustila aj druhýkrát, bola už naivita.

Každý človek robí chyby, pretože žije po prvý raz a nevie ako sa má správne žiť. A to je práve ten dôvod, prečo dávam druhé šance. Zmýliť sa jednoducho môže každý. Ale ten, čo robí chyby a neľutuje ich, tak ten si už ďalšiu šancu nezaslúži.

Ľudia sa k sebe často vracajú, pretože po istom čase zabúdajú na to, prečo sa rozišli. Staré hriechy sa odpúšťajú, rozdiely sa strácajú a na maličkosti si už nikto nespomína. Ľudia sa k sebe vracajú jednoducho preto, že si navzájom chýbajú. Chýbajú im dokonca aj tie veci, ktoré predtým nemohli vystáť, no teraz by ich radi zažili znova…

zdroj: pexels.com

Stará láska je totiž láskou, ktorá bude v našich životoch istým spôsobom navždy. Či chceme alebo nie. Či ju budeme ignorovať alebo ju jednoducho prijmeme. No rovnako tu bude aj dôvod, prečo skončila. A práve na ten netreba zabúdať. Bol totiž podstatou toho, že sa dvaja ľudia rozišli dvomi rôznymi cestami.

A preto, stará láska nech zhrdzavie…

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.