unsplash/Azamat Kinzhitayev

Bez vtipov a humoru ich život nemá zmysel. Práve smiech im dáva to, čo potrebujú, inak by sa unudili k smrti. Zisťovali sme, ktoré znamenia zverokruhu patria medzi tie najzábavnejšie a najpozitívnejšie vôbec. TOTO sú oni! Schválne, patríš k nim aj ty?

Blíženci

Kombinácia ostrého jazyka, veselého charakteru a flexibilnej mysle znamená pre toto znamenie len jedno, poďme vtipkovať. Sú na nich priam závislí. Avšak zasmejú sa len na tých najlepších. Nie hocijaká kravina vie Blížencov zabaviť. Ak je pre nich vtip hlúposť, s veľkou pravdepodobnosťou budú len žasnúť nad tým a nad ľuďmi, ktorí také niečo vypustili do éteru.

Panna

Rada ich rozpráva najmä vtedy, keď ju ocení zvedavé publikum. Najlepšie idú Panne vedecké vtipy. Ľudia ju majú radi okolo seba, pretože s jej príchodom vždy príde aj kopa dobrej energie, ktorú neustále rozsieva okolo seba. Je to také malé Slniečko, ktoré uvidieť zamračené alebo smutné je fakt výnimočné.

Kozorožec

Hovorí sa, že práve Kozorožec je najhlavnejší vtipkár v celej skupine. Nikto si to nevie vysvetliť prečo, ako je to možné, ale v pravej situácii sie vie spomenúť na dobrý vtip, ktorý publikum ocení. V celom prejave nemôžu bezpochyby chýbať ani šialené výrazy tváre a gestá, ktoré sú jedinečné a ktoré upútajú pozornosť poslucháčov. Čiže, tu ozaj je potrebné skonštatovať, že Kozorožec je znalec humoru.

Vodnár

Toto znamenie zverokruhu miluje predovšetkým intelektuálne vtipy a povedala by to, že sám ich dokonca aj vymýšľa, pričom o niektorých by sa dalo povedať, že sú celkom originálne? Najčastejšie využíva kontrast dobra a zla, kde priateľstvo a láska vždy zvíťazia, no aj tak vždy za tým stojí dobrý vtip. Ľudia narodení v tomto znamení majú príjemný hlas, ktorý je radosť počúvať.

Tak čo, našla si sa aj ty v tomto zozname najzábavnejších a najpozitívnejších znamení zverokruh? Ak nie, to ešte neznamená, že ti chýba zmysel pre humor!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy