Fox Kids, Jetix, Cartoon Network, Disney Channel… Na ktorých si vyrastala ty? Alebo to bola kombinácia viacerých? Seriály vysielané na týchto staniciach ale časom vystriedali animované filmy ako Shrek, Madagaskar či Príbeh hračiek, a tak pomaly upadli do zabudnutia. Teraz je najvyšší čas si ich znovu pripomenúť.

Aj ty si pamätáš na tie časy, keď si sa ponáhľala domov zo školy, aby si nepremeškala najnovšiu časť svojho obľúbeného seriálu? Prípadne ako si v sobotu ráno bola prvá hore a už o siedmej ráno si prepínala kanály a hľadala, čo si pozrieš? Tieto časy sú už asi preč a cez víkend spíš najdlhšie, ako si len môžeš dovoliť a animáky vystriedali seriály na Netflixe či HBO GO.

Rozhodli sme sa preto vybrať animované seriály, ktoré sme ako deti milovali. Vďaka týmto malým pripomienkam môžeš trochu pospomínať a pokúsiť sa ich pohľadať na nete, či niekde nie sú dostupné aj online. Ktorý seriál bol tvoj najobľúbenejší? My nemáme jednoznačného víťaza, ale v top trojke sa určite nachádzajú Špiónky, Kim Possible alebo Gumkáči.

Výber najobľúbenejších animovaných seriálov nášho detstva

Kim Possible

Co je Andy

Špiónky

Phinias a Ferb

Americký drak Jake Long

Oggy a šváby

W.I.T.C.H.

Gumkáči

Káčerovo

Neporaziteľné sestry

Trieda číslo 402

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.