Prežíva obrovský smútok. 33-ročná speváčka Jessie J sa s fanúšikmi na Instagrame podelila o srdcervúcu správu. Pod fotografiou, kde v rukách drží tehotenský test, sa svetu priznala, že sa rozhodla mať dieťa, aj napriek tomu, že by na jeho výchovu bola sama. Jej šťastie z tehotenstva však vystriedal žiaľ, keďže o bábätko nečakane prišla.

Včera ráno som sa smiala s kamarátkou na tom, ako prežijem zajtrajší koncert v LA bez toho, aby som publiku povedala, že som tehotná. Poobede som sa už však bála toho, ako to zvládnem bez toho, aby som sa zrútila,“ začala svoj text anglická speváčka a skladateľka, ktorej celé meno znie Jessica Ellen Cornish.

Tá totiž na svojej tretej kontrole u lekára zistila, že druhé srdiečko v jej tele už viac nebije. Ďalej pokračovala slovami, že nasledujúce ráno mala pocit, že neovláda svoje emócie a bude ľutovať, že s touto správou ide na verejnosť.

Lenže pre plánovaný koncert sa aj napriek svojmu smútku rozhodla: „Viem, že niektorí ľudia si budú myslieť, že by to mala jednoducho zrušiť. Ale v tejto chvíli mám jasno v jednej veci. Keď som bola mladá, začala som spievať pre radosť, aby som naplnila moju dušu láskou, ktorá sa nikdy nezmenila a musím to teda spracovať po svojom,“ vysvetlila Jessie, ktorá nechce skrývať svoje pocity.

Otehotnieť bol zázrak sám o sebe a zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem, a viem, že ho zažijem znova. Stále som v šoku, smútok je ohromujúci. Ale viem aj to, že som silná a budem v poriadku„, dodala a následne povzbudila všetky ženy, ktoré si prešli rovnakou situáciou.

Zdroj: Instagram/jessiej

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.