Možno sa vaše cesty už pretli. A možno sa to ešte len stane. V každom prípade vedz, že každý má svoju spriaznenú dušu.

Keď ho stretneš, budeš to cítiť. Nebudeš to vedieť vysvetliť no bude to on. Možno príde v čase najväčšej búrky, možno sa objaví počas najhlbšej noci, možno ho spoznáš vtedy, keď bude tvoj život pripomínať pokojnú rieku. No budeš to poznať  úplne presne. Keď sa tvoja hĺbka stretne s tou jeho, nebudeš  mu musieť nič vysvetľovať, pretože on ti bude rozumieť aj bez slov. Dokážete stráviť dlhé hodiny v nekonečných rozhovoroch o tebe, o ňom, o živote a jeho nesmrteľnosti. Bude ťa akceptovať tak ako si to možno nikdy nedokázala ani ty sama. Bude vedieť, tvoju minulosť a napriek tomu ťa bude obdivovať. Bude poznať tvoje sny, ktoré sa podozrivo podobajú na tie jeho.

View this post on Instagram

❤️❤️

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Keby si si predstavila farebnú škálu, vaše duše by vyžarovali úplne rovnaký odtieň. A presne tak sa pri ňom cítiš. Akoby si našla niekoho, na koho si celý život čakala, aj keď si o tom ani len netušila. Príde vtedy, keď to budeš najmenej čakať, no  v skutočnosti už nikdy neodíde. Aj keď fyzicky možno áno. Pocit, ktorý v tebe vyvolal, spomienky, ktoré zanechal, zostanú v tvojom srdci už navždy. A ty budeš mať strach z toho, že už nikto, naozaj nikto taký na svete nie je. Budeš ho milovať, no nebude to taká obyčajná láska. Nebude vášnivá. Nebude divoká. Zamiluješ sa pomaly, no bude to láska na celý život. Bude to jeho duša, ktorá ťa dostane, nie niečo ostatné.

Život má  niekedy zvláštne zámery. Vnesie nám do života človeka, ktorý nás toho naučí mnoho, no nenechá ho pri nás po celý čas. Takto to so spriaznenými dušami chodí. Vo všetkom takmer dokonalom, musí byť nejaké ale. To, že je tvojím soulmate ešte neznamená, že je tvojim navždy. A tak možno príde a možno už prišiel čas, keď si ho musela nechať ísť. To však nezmenilo absolútne nič na tom, čo k nemu cítiš. Budeš mu priať vždy len to najlepšie a tešiť sa z jeho úspechov. Budeš s ním súcitiť, keď sa bude trápiť a vždy, keď ťa bude potrebovať, budeš tu pre neho.

Pretože to je to, čo spriaznené duše robia. Starajú sa o to, aby bol ten druhý v poriadku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.